פארק בבלי – גם יצחק תשובה בחר לעבור לגור בפרויקט

יצחק תשובה ואשתו החליט להעתיק את מקום מגוריהם לפרויקט פארק בבלי במרכז העיר תל אביב. הסיבה העיקרית לכך היא שהם פשוט מבינים שמדובר בפרויקט שיוכל להציע להם את חווית המגורים לה הם מצפים – כזו שכוללת קרבה למרכז העניינים מצד אחד, אך גישה לסביבה טבעית ושקטה מצד שני.

אם אתם רוצים גם כן ליהנות מחוויית מגורים כזו, אשר אומנת בחובה שפע של יתרונות, אז יהיה כדאי לכם להתחיל לשמוע על פרויקט פארק בבלי וכל מה שהוא יכול להציע לכם. זהו פשוט פרויקט מדהים אשר נבנה עם דגש על בניה אקולוגית ועיצוב של דירות ב-4 סגנונות שונים, לפי האלמנטים אוויר, אש, אדמה ומים.

קמים כל בוקר ורצים בפארק הירקון

שמירה על אורח חיים בריא שכולל ריצה בסביבה נעימה וגישה לטבע זה אחד הדברים החשובים ביותר שתוכלו לעשות לגוף שלכם ולאיכות החיים. אם אתם רוצים להעניק לעצמכם מתנה של קרבה לסביבה טבעית במרכז העיר תל אביב ,פרויקט פארק בבלי עשוי להתאים לכם.

מהפרויקט עצמו גם נשקף נוף מדהים לפארק, כך שאתם יכולים להעביר את הבוקר שלכם כשאתם נחים לכם, יושבים על כוס קפה ומתענגים מהנוף המהפנט. אתם רק צריכים להחליט איך הייתם מעדיפים להעביר את הבקרים שלכם וליהנות מכל רגע שבו תחליטו לעשות את זה.

זה הזמן לבוא לפרויקט ולראות אותו בשטח

פרויקט פארק בבלי נשמע לכם מעניין, וכעת אתם רוצים להבין טוב יותר במה מדובר ועד כמה הוא יוכל להתאים לכם? במקרה הזה יהיה כדאי לכם להתחיל בכך שתגיעו לשטח ותתרשמו מהדירות, הסביבה, איכות הבנייה, המתקנים וכל מה שנמצא באזור, וכך תחליטו האם הוא מתאים לכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»