מצברים ברחובות – ספקי המצברים המומלצים ביותר

ספקי המצברים ברחובות והסביבה העוסקים בתחום זה כבר שנים רבות משווקים מצברים שונים הן כאלו המיוצרים בישראל והן כאלו המיוצרים בחו"ל.

עם השנים ולאור ההחלפות הרבות של המצברים, אפשר לומר באופן ברור, אילו מבניהם הם מצברים המובילים שהלקוחות מרוצים מהאיכות שלהם והם מחזיקים מעמד לאורך זמן רב, גם מעבר לתקופת האחריות שמעניק היצרן.

התקנת מצברים חדשים 

לכל סוג של רכב, על פי הדגם שלו ונפח המנוע מתבצעת בחירה של המצבר הנכון ביותר עבורו. האפשרויות הן: 

  • מצבר בוש שהיצרן מעניק 24 חודשי אחריות.
  • מצבר שנפ שהיצרן מעניק 12 חודשי אחריות.
  • מצברי סטארט אפ שהיצרן מעניק 18 חודשי אחריות.
  • מצברי ורטה שהיצרן מעניק 24 חודשי אחריות.
  • מצברי AGM שהיצרן מעניק 24 חודשי אחריות.
  • מצברי EFB  שהיצרן מעניק 20 חודשי אחריות. 

איכותם של המצברים החדשים 

המפעלים המייצרים מצברים הן בארץ והן בחו"ל, פועלים בשנים האחרונות באמצעות טכנולוגיות חדשניות והדבר מתבטא בטיבם של המוצרים. זו הסיבה שאפשר ליהנות מהמצברים לפרקי זמן ארוכים ולקבל תמורה הולמת עבור הרכישה.

שירות מצברים עד הבית 

בהתאם לשביעות הרצון של הנהגים המקבלים שירות עד הבית, אפשר לראות את מצבו של כל מצבר בסוף בפעילות שלו, כמה זמן הוא פעל ולעומת זאת רואים את המצבר החדש ואת פרק הזמן הארוך שבו הוא פועל ברכב.

מצברים שאינם איכותיים, אינם מותקנים ברכבים של הלקוחות שלנו כיוון שהאמינות והמוניטין קודמים לכל.

החלפה מהירה של המצברים 

בשיטה החדשה, קל מאד להוציא את המצבר הקיים ולהתקין במקומו את המצבר החדש, מחברים היטב את כל החיבורים ובודקים שאכן קל מאד להתניע את הרכב. הפעולה הזו אורכת פרק זמן קצר מאד. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»