שיר כניסה לבת מצווה מרגש – להקליט או לנגן פלייבק

כשאיכות ויצירתיות נפגשים ליצירת האירוע המושלם שלכם השיר שבחרתם לכניסה לאולם בבת המצווה יהיה בלתי נשכח.חושבים על האופציה לנגן בלייב את השיר או שבת המצווה תשיר אותו בצורה מוקלטת או בלייב עם פלייבק.

הפקת שיר לבת המצווה תמיד מרגש.

להלן ארבעת הבחירות שלנו עבור שירי כניסה לבת מצווה מרגשים, איתו כלת השמחה תכנס לאולם בגאווה חגיגית לכבוד המעבר מילדות לבגרות, בנות המשפחה יוכלו לשיר את השיר באולפן לכבוד המאורע ולשמח את החוגגת הבוגרת לכבוד בת המצווה שלה, בליווי תמונות על גבי מצגת שתוצג לכל האורחים היקרים:

  1. שיר שהאם מקליטה לביתה, עם שאר בני המשפחה:

"תעשי רק מה שאת אוהבת, רק מה שאת חושבת, שיהיה לך טוב…" שירה המרגש של גלי עטרי – מה שאת אוהבת. שיר נוגע ללב שתמיד מרגש ומכיל בתוכו ברכות ואיחולים מרגשים.

  1. שיר שהאם מקליטה לביתה:

ריטה ומשי קלינשטיין – קחי לך, מילות השיר מרגשות ממש כמו כל סיפורה של אם ובת. "קחי לך, את השיר ששרתי לך, כשהיית בתוכי, קחי לך"

  1. שיר שהאב שר לביתו:

דני רובס- משהו חדש מתחיל. שיר שמסמל תחילה של  תקופה מרגשת. " דברים קורים תמיד בזמן נכון, באים הולכים בין ההמון, את עיניי תראי, ומגע מקרי בי, ניסים קורים, הכול עוד אפשרי" שיר מלא תקווה וניסים."

  1. שיר שהחברות מקליטות לחוגגת בהפתעה:

חזקה מהרוח של גלי עטרי. שיר מלא העצמה נשית מרגשת.

"היא היתה חזקה מהחורף, היא היתה חזקה מסופה, לצמוח מכלום שהיה לה, זה סוד הכח שלה"

תוכלו לשלב בהפקה לבת מצווה של הבת היקרה שלכם רקדניות, כלי מוזיקה, ריקוד של ביתכם בתוך להקת הרקדניות שלנו, כך שהקטנה שלכם תהיה מרוצה ומאושרת מהאירוע שמוקדש רק לה.

הפקת בת מצוות מקצועית

כאשר אנו מדברים על הפקת בת מצוות מקצועית, אנו מתכוונים לתהליך של מנהל אירועים המפגיש את כלת בת המצווה הצעירה עם החלום שלה ושל הוריה לאירוע מושלם. כך מביא מרמת הרעיון אל הפועל כל אלמנט שהמשפחה מבקשת, בכדי ליצור אירוע מרהיב ובלתי נשכח בהתאם לזמן ולתקצוב.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»