אביזרי אפייה – המדריך לאופים שבדרך

אם אתם עושים את הצעדים הראשונים שלכם בעולם האפייה כדאי מאוד שיהיו לכם כמה אביזרים בסיסיים ושימושיים, לצד אביזרים נוספים שמשרתים אתכם – גם אם הם לא נפוצים בכל מטבח. עם הזמן אתם תראו אילו אביזרים מייעלים לכם את העבודה, ועושים לכם את החיים קלים מה שנקרא, גם אם לא כולם רצים לקנות אותם.

יש שפע של חנויות אונליין שמציעות מגוון עצום של אביזרים לאפייה. לא מומלץ להסתער על כל האביזרים – בגלל שלא כל אופה צריך את כל האביזרים וגם כי לאט-לאט רוכשים מיומנויות נוספות ועם הזמן באופן טבעי אתם רוכשים עוד ועוד אביזרים אשר שימושיים לכם. אין שום טעם, וגם לעתים אין מספיק מקום אחסון, כדי לקנות המון אביזרים בבת אחת.

אז מה כן חיוני שיהיה לכם בתחילת הדרך?

תבניות אפייה

תבניות הן אביזר בסיסי וחיוני במטבח של כל אופה. יש תבניות ארוכות ויש תבניות עגולות, יש תבניות עמוקות ויש תבניות שטוחות. יש גם תבניות שקעים שמשמשות להכנת מאפינס ויש תבניות קפיציות לעוגות.

לצד תבניות האפייה רצוי שתהיינה לכם גם כמה קערות בגדלים שימושיים. הקערות משמשות לבחישה וערבוב, והם להעמדה לקירור או להתפחה. קערות בינוניות של עד 3 ליטרים וקערות קטנות של חצי ליטר או ליטר הן שימושיות. יש גם קערות גדולות יותר לש 5 ליטר אולם לא בהכרח יהיה לכם צורך בהן.

גם קרש חיתוך הוא אביזר חיוני וכוסות מדידה. כוסות מדידה עם סרגל מדידה בינלאומי הן מאוד שימושיות.

מה לא חובה בתחילת הדרך?

סביר להניח ששמעתם על משקל דיגיטלי שקיים בחנות אפייה אונליין שעוזר לשקילה מדויקת. יש משקלים ממש לא יקרים שעולים פחות ממאה שקלים.

בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»