עגלות תינוק למטרות שונות

הרגע המיוחד הגיע ועגלת התינוק מתחילה להיות מצרך חשוב ורצוי ומשמח בבית. תינוק בא לעולם ואין סיבה יותר מוצדקת מזו לרוץ לקנות לו בית על גלגלים משלו. זה הזמן לפנק ולפנק וכאן נכנסים לשאלת מיליון הדולר:

איך ניגשים לבחור עגלת תינוק?

ישנם כמה וכמה קריטריונים חשובים כאשר נגשים לבחור עגלה לתינוק. 

  • אלה שהנראות וחזות צבעי העגלה ימשכו אותם יותר משאר הדברים.
  • אלה עם האהבה לגלגלים גדולים ונוצצים ורק אח"כ יבדקו את כל השאר (מישהו אמר בוגבו פוקס?).
  • אלה ששמים דגש בעיקר על נוחות העגלה והשימוש בה. כמובן שהורים אלו גם ייבחנו את הטיולונים הנלווים.
  • וכמובן הבטיחותיים. הם לא יזרקו עין על שום עגלה אם נושא הבטיחות בה לא 100 אחוז ואם אפשר קצת יותר ולפי כל התקנים והאישורים.

הרעיון בבחירת עגלה לתינוק שהוא כל עולמינו, חייב להתחיל בבטיחות מעל הכל. ישנם חנויות רבות שעובדות עם כל התקנים ואישורי הבטיחות ההדוקים ביותר מהארץ ומחו"ל.

עוד אספקטים חשובים לבדיקה לפני שקונים עגלה הוא מקום מגוריכם

  1. אזור התנועה שבו תסתובבו עם עגלת התינוק – אם ברוב הזמן הוא לקוי ומקורצף רצוי שהעגלה תהיה בהתאם. אם השימוש בה יהיה רק על כביש ומדרכה גם כאן ניקח זאת בחשבון כשנבוא לבחור עגלה.
  2. הניידות עם עגנה יכולה להיות בעיקר בתחבורה ציבורית, גם כאן חשובה תשומת הלב בקניה. העגלה צריכה להיות גמישה וקלה יותר לתפעול ולנסיעה.
  3. אם הנסיעה היא בעיקר ברכב, חשוב לבדוק שהעגלה תתאים לקיפול נוח ולכניסה לפגוש כדי להימנע מאי נעימות לאחר הקניה.

לפעמים עגלה זולה יכולה להיות יפה יותר מושכת ומחמיאה בחוץ ובבית אך לא איכותית בהכרח יותר ממקבילתה היקרה יותר. עגלות איכותיות נמכרות יקר יותר לא סתם – גם כמובן מהחומרים שבה הם עשויים אבל בעיקר כי העלות הרבה נובעת מהעובדה שאישורי תקן מחמירים עולים כסף. 

כל המקרים העשויים להתרחש בעגלת תינוק כמו התהפכות העגלה עם הילד, קריסתו או סתם גלגל שנופל בפתאומיות, הכל נלקח בחשבון עם עגלה איכותית שעברה "טסט" בקרה מגורמי הבטיחות החשובים והמחמירים בעולם. 

ההתלבטות הופכת לפשוטה יותר כשמדובר בבטיחות הילד. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»