טריקת דלתות, כך תמנעו את זה

דלתות הנטרקות עקב רוח הפורצת בסערה או עקב העובדה שמישהו טרק דלת באופן לא זהיר ולא ראה כי ידו של מישהו נמצאת במיקום זה. בדרך כלל מדובר בילדים וטריקת הדלת על היד גורמת לנזקים גופניים חמורים כמו שבר ואף נזקים חמורים הרבה יותר כמו קטיעת אצבעות.

הדבר הוא חמור בכל סוג של דלת אך כשמדובר בדלתות פלדה הנזק שעלול להיגרם הוא חמור במיוחד לאור העובדה שמדובר בדלת מאד כבדה.

מניעת טריקת דלתות

כדי למנוע מצבים מסוג זה מומלץ מאד להתקין בכל דלת חדשה ובכל דלת קיימת מגן חדשני מחזיר הדלת המונע את המצבים הללו. מדובר מפרופיל בגובה 1.80 מטר וברוחב 0.23 מטר. פרופיל זה מותקן במקביל למשקוף ואינו מאפשר סגירה מוחלטת של הדלת וכך נמנעת הטריקה המסוכנת.

על פרופיל האלומיניום מודבקת יריעת PVC הקיימת בכמה גוונים כדי שהימצאותה במיקום זה לא תפחית מיופייה של הדלת. מדביקים יריעה בצבע זהה לצבעה של הדלת כדי ליצור קו אחיד. היריעה מודבקת באמצעות דבק דו צדדי לחלק הפנימי של הדלת הנפגש עם המשקוף ומתאים גם לדלתות הייחודיות המיועדות לחדרי ממ"ד ללא צורך בקידוחים בדלת העבה.

המוצר עבר את כל הבדיקות המחמירות של מכון התקנים הישראלי וקיבל תו תקן.

מכיוון שמדובר בנושא חשוב מאד, נעשים בבתים ובמוסדות חינוך רבים ברחבי הארץ צעדים שונים למניעת טריקת דלתות על ידיהם של הילדים והתלמידים, במיקומים רבים הותקנו כבר מונעי הטריקה הללו.

אמצעים נוספים למניעת טריקת דלתות

מוצרים נלווים היוצרים את האפקט הנדרש הם בולם טריקת דלת אשר מותקן על הדלת ומונע ממנה סגירה בטריקה. כמה מילימטרים לפני הטריקה הדלת נעצרת על ידי הבולם וכך אין חשש לנזקים גופניים.

אופציה נוספת היא התקנת סטופרים לדלת מאין מעצור קדמי לדלת אשר מותקן בחלקה העליון ומונע טריקה מוחלטת. כמו כן גלגל האטה אשר גורם לדלת להיסגר באיטיות רבה כדי שיהיה די זמן לוודא שאין יד של מישהו על המשקוף או לחילופין מתקינים תפס דלת מגנטי שהוא מעצור לדלת למניעת הטריקה המסוכנת.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»