האם לתקן שלטים של פלייסטיישן או לקנות חדשים

העולם הטכנולוגי הוא עולם שהולך ומתקדם הולך ומתפתח כל הזמן. אנחנו עדים לכך כי שינויים רבים וחידושים שונים יוצאים לאור שוב ושוב עד שאנחנו לא יכולים בכלל להשוות את העולם שלנו היום לעולם של אתמול או של חודש שעבר. ברור שהעולם של שנה שעברה זה כבר לגמרי משהו אחר ונדמה כי בכל שנה שחולפת אנחנו מתקדמים כמעט בעשור, במושגים שהיו בעבר. כך זה עם המשחקים הטכנולוגיים ועם האפשרויות לבלות עם מוצרי טכנולוגיה מתקדמים.

צריכים תיקון קונסולות משחקים? צרו קשר >>>

מה עושים בעת תקלה בפלייסיישן?

חשוב לדעת לפני שקונים פלייסיישן, כי מדובר במשחק ממכר, מחכים, חווייתי ואטרקטיבי במיוחד. אך המשחק גם חשוף לקלקולים שונים, לתקלות מסוגים שונים והוא דורש לא פעם תיקונים ברמה כזו או אחרת. השלט של הפלייסיישן הוא גם כן מועד לתקלות ואנחנו עדים לכך כי לא פעם אנשים פשוט רוכשים שלט חדש והם כלל לא מנסים לתקן את השלט הקול. האם הם נוהגים בחכמה?

מה עדיף? תיקון השלט של פלייסיישן או קניה מחדש?

אז כאן חשוב לדעת כי בעת תקלה בשלט של פלייסיישן, יש בהחלט מקום לבדוק ולראות האם ישנה אפשרות לתקן את השלט התקול. המומחים שלנו מסוגלים למצוא מענה ומזור גם לתקלות מורכבות וגם לבעיות שנראות לעיתים כמעט אל חזור.

ברור שהדבר תלוי במהות התקלה וההחלטה שצריכה להתקבל חייבת להתחשב בעלויות של התיקון סוני 4 כמו גם בהיקף התקלה. אך בכל מקרה ברור כי בדיקה של מצב השלט זה בהחלט דבר ששווה לעשות וגם אם זה יעלה מעט, הסיכון עדיין שווה. כי לא פעם מתברר כי התיקון הוא ממש מינורי הן מבחינת העבודה והן מבחינת העלויות וזה הרבה יותר פשוט מלקנות מוצר חדש.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»