כל הסיבות לעשות יוגה בהריון

אין ספק כי תקופת ההיריון נחשבת לתקופה מרגשת ושמחה עבור כל המשפחה, אך חשוב לזכור כי האימא לעתיד זקוקה לשינה מספקת, תזונה מאוזנת וכמובן פעילות גופנית מתונה. נשים רבות מחליטות להגיע לקבוצות אימון ייעודיות עבור נשים בהיריון, לבצע הליכות או פשוט לוותר לחלוטין על כל העניין עד הלידה. אך למעשה, אחת האופציות הטובות ביותר עבור כל אישה בהיריון, היא להתחיל לתרגל יוגה בהריון. כמובן שמי שתרגלה יוגה גם לפני ההיריון שלה, יכולה להמשיך לתרגל כרגיל, תוך כדי התאמת התנוחות למצב החדש שלה. אך מי שלא תרגלה לפני כן, יכולה ללא שום בעיה להתחיל את התרגול שמיועד בדיוק עבור המצב שלה. תרגול יוגה יכול להרגיע את הגוף ואת הנפש, להגמיש את הגוף ולשחרר כאבים שונים שנגרמים כתוצאה מההיריון.

 

מדוע כדאי להקפיד על תרגול קבוע של יוגה בהריון?

תרגול קבוע של יוגה יכול לשחרר את המתח והסטרס הקשור לתקופת ההיריון ולהפחית משמעותית את תסמיני החרדה מפני הלידה. מעבר לכך, התרגול יכול לסייע לכל אימא לעתיד להכין את הגוף שלה לקראת הלידה, היות ותרגול מיוחד שמיועד עבור נשים בהריון מתמקד בדיוק בתחום הזה. תנוחות יוגה רבות מצליחות לסייע לכל אחת לחזק את רצפת האגן שלה ולהגדיל את רמת השליטה שלה באזור. הדבר יכול לסייע לתהליך הלידה, היות ושרירי רצפת אגן חזקים יותר יכולים להקל על תהליך הלידה ולקצר אותו בצורה משמעותית. כמו כן, תרגול יוגה יכול להקל על כאבי גב ולסייע לכל אחת למצוא את האיזון החדש בתוך הגוף שלה. התרגול מתבצע בצורה רכה ונינוחה, דבר ששומר על המפרקים ומונע מצב של עומס יתר. כמו כן, התרגול כולל טכניקות נשימה שונות ושיטות מדיטציה שיכולות לסייע לכל אחת להרפות את המתח והחששות ולסייע להתמודדות עם הכאבים והפחד מפני הלידה.

לסיכום, ישנן לא מעט סיבות מדוע כדאי לתרגל יוגה בהריון. חשוב להדגיש כי מדובר על תרגול נינוח וזורם, שיכול לסייע להכין את הגוף לקראת הלידה. כמו כן, זוהי הזדמנות נפלאה ללמוד טכניקות הרפיה ולהכיר חברות חדשות.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»