כל היתרונות בשימוש במכשירי מלח לבריכה

מכשירי מלח הם דרך מצוינת לשמור על הבריכה שלך נקייה ללא שימוש בכימיקלים. הם גם נהדרים עבור אנשים עם עור רגיש או אלרגיות מכיוון שהם אינם משתמשים בכימיקלים. מי המלח עוברים סינון דרך תא מלח אשר מלא בסוג מיוחד של מלח. תהליך זה הופך את המלח לכלור וחומרי חיטוי אחרים, אשר לאחר מכן חוזרים למי הבריכה. התוצאה היא מים צלולים שתוכלו ליהנות מהם בשלווה! את כל סוגי המלחים תוכלו למצוא באתרים ובחנויות המשווקים מוצרים לבריכה.

בריכות נקיות על ידי מי מלח הן דרך מצוינת ליהנות מהיתרונות של בריכה ללא הטרחה של ניקוי ותחזוקה מתמדת. 

מה הם היתרונות בשימוש של מכשירי מלח לבריכה?

מכשירי מלח מקלים לשמור על הבריכה שלך נקייה וצלולה. ישנם יתרונות רבים בשימוש במכשירי מלח לבריכה, כולל:

  • יש צורך בפחות כלור כדי לתחזק בריכת מי מלח מאשר בבריכת כלור מסורתית.
  • המים נשארים נקיים וצלולים יותר כי יש פחות צמיחת אצות.
  • אין צורך בקרצוף או שאיבת אבק מתמדת כי המים המלוחים עושים זאת עבורך.
  • אין צורך להשתמש בכימיקלים יקרים או תוספים אחרים שיכולים להיות קשים לעור או השיער שלך.
  • בריכות מי מלח דורשות פחות זמן תחזוקה, מכיוון שהן אינן זקוקות לקרצוף מקיף 
  • כדי לשמור על נקיון אופטימלי בבריכה מותקנים מכשירי מלח, מה שמקל על זרימת מי המלח בבריכה. תהליך זה מסייע בשמירה על ניקיון המים ומונע אצות לגדול בהם. 

מלבד היתרונות שציינו,  תהליך הניקוי קל ומהיר יותר מאשר בבריכות כלור מסורתיות מי המלח אינם משאירים שאריות על העור או השיער, בניגוד לכלור וכמובן תחזוקת הבריכה היא הרבה יותר קלה בשימוש עם מכשירי מלח לבריכה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»