כל היתרונות של בקבוק אקולוגי

בעקבות המהפכה הירוקה בעולם והעלאת המודעות לשמירה על איכות הסביבה החלו לייצר ולשווק בקבוקי שתייה אקולוגיים. מדובר בבקבוקי שתייה אישיים אשר עשויים לרוב מנירוסטה ומיועדים לשימוש רב פעמי בשונה מבקבוקי הפלסטיק, אשר אינם נחשבים לרב שימושיים ולרוב מושלכים לאשפה לאחר השימוש הראשון.

מלבד העובדה שמדובר על בקבוק אלומיניום אישי המסייע לשמירה על איכות הסביבה ולצמצום הפסולת, יש לבקבוק האקולוגי יתרונות רבים ומשמעותיים על פני בקבוקי הפלסטיק החד פעמיים:

– יתרון מס' 1 –

בקבוק שתייה אקולוגי מיוצר מחומרים אשר נחשבים לתרמיים ושומרי חום וקור וכך ניתן להשתמש בהם לנשיאת מים קרים בימות הקיץ או שתייה חמה בעונת החורף הקרה. מלבד זאת, מיוצרים הבקבוקים האקולוגיים עם פייה רחבה אשר הופכת את מלאכת הניקוי של הבקבוק לקלה ונוחה יותר ואף מהווה יתרון על פני בקבוקים רגילים מכיוון שבימים חמים ניתן להוסיף לשתייה גם קוביות קרח שיקררו אותה.

– יתרון מס' 2 –

את הבקבוקים האקולוגיים ניתן למצוא בשלל עיצובים וצבעים כאשר ניתן גם למצוא מקומות אשר משווקים בקבוקי שתייה אקולוגיים בעלי עיצוב אישי. כלומר, ניתן להדפיס על הבקבוק תמונה אישית, לוגו או כל הדפסה אחרת.

– יתרון מס' 3 –

מלבד העובדה כי הבקבוק האקולוגי שומר על איכות הסביבה, הוא גם מיוצר מחומרים אשר עומדים בתקני הבריאות העולמיים, המחמירים והמוקפדים ביותר ולכן, בקבוקים אקולוגיים אינם מכילים ביספינול A אשר נחשב כחומר כימי שעלול להזיק למוח ולגרום לשינויי התנהגות.

– יתרון מס' 4 –

כמו קופסאות אוכל סיסטמה, גם בקבוקי שתייה אקולוגיים מיוצרים – כאמור – מחומרים איכותיים ועמידים וזה גורם כי מלבד זאת שהבקבוק נחשב לרב שימושי הוא גם יכול להחזיק מעמד ולשמש לאורך הרבה שנים. כמו כן, מוצר אשר מיוצר מחומרים עמידים מתאים מאוד לשימוש עבור ילדים מכיוון שחשוב לצייד אותם בציוד איכותי ועמיד.

– יתרון מס' 5 –

כמו שכבר הוזכר, בקבוקים אקולוגיים עוזרים לשמור על איכות הסביבה בכך שהם רב פעמיים ובנוסף לכך, הם מיוצרים מחומרים הניתנים למחזור כך שהם מסייעים פי כמה וכמה לשמירה על איכות הסביבה.

לסיכומו של עניין – אם אתם מעוניינים בבקבוק איכותי, עמיד וכזה ששומר על איכות הסביבה, קנו בקבוק אקולוגי.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»