לקראת החג: מוצרים לבית במחירים משתלמים

החג שוב הפתח מה שאומר שעוד פעם צריך להתחיל לבשל, לסדר ולארגן את הבית לאורחים או לבני המשפחה וכל זאת בכדי ליצור בבית אווירת חג עלינו לבצעה מספר פעולות בבית אשר יתנו הרגשה שאכן יום חג היום וזהו יום מיוחד במינו.

חג חייב להיות יקר?

זה שהחג בפתח אין זה אומר שאנו צריכים להוציא סכומי עתק לטובת ארגון הבית לחג, קיימים היום מגוון מוצרים לבית שישמשו אותנו במהלך החג וגם לאחר מכן וניתן לרכוש אותם במחירים משתלמים במיוחד, במאמר הבא הבאנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעת קניית המוצרים לחג כמו מוצרי אירוח וצלחות חד פעמיות.

ארבע טיפים לקניה משתלמת

  1. אריזות חיסכון – מוצרים רבים כגון מוצרי מזון, נקיון הבית, סבונים ואביזרי רחצה ועוד מגיעים באריזות של מספר פריטים בחבילה אחת והמחיר אכן משתלם יותר כאשר מגיעים מספר מוצרים יחד באותה האריזה ולכן משלתם יותר לקנות באריזות חיסכון, חפשו אותם.
  2. מבצעי החג – רשתות הקמעונאות לרוב יוצאים במבצעים חגגים לכבוד החג מבצעים משתלמים במיוחד במידה ועוברים סכום מסויים שהחברה מגדירה מראש מישתלם יותר לקנות אלכוהול או דברים יקרי ערך על מנת לעבור את הסכום המבוקש בכדי להנות מהמבצעים ולאחר מכן ההנחה תינתן עבור המוצרים הנחוצים יותר. קימיים גם מספר מותגים אשר רק על חלק מהמותגים בקטגוריה משתתפים במבצע לכו עליהם, עדיף לנסות משהו חדש במחיר משתלם יותר מאשר לקנות את המותג המוכר במחיר גבוהה יותר.
  3. רשימה- כאשר אנו מגעים לסופר עם רשימה בידינו אנחנו ניהיה ממוקדים יותר ונקנה רק את הדברים הנחוצים לבית ולא נתמהמה ונקנה מוצרים שאין אנו צריכים.
  4. סקר שוק – כדי לבדוק מי מבין כלל רשתות המזון מציעה את המחירים הזולים ביותר בממוצע ולשם יהיה כדי ללכת גם אם הדבר מצריך נסיעה עדיף לקנות שם מאשר במקום יקר יותר.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»