אחרי אילו ניתוחים מומלץ להיות מלווים באחות פרטית?

בתי החולים בארץ עמוסים בחולים. המציאות הזו מוכרת לרבים מאתנו, והיא בהחלט מטרידה גם את גופי הבריאות ואת כל הגורמים הרלוונטיים. אבל זה לא פותר אותנו מדאגה לשלום יקירנו. כי יש ביכולתו של כל אחד ואחת לעזור ולסייע לחולה, ולדאוג לו לליווי פרטני ואישי. כך אפשר להבטיח כי החולה יקבל טיפול מיטבי. שכל בקשה שלו תיענה במהירות. וכי כאבים או תלונות אחרות יטופלו באופן מידי. למעשה לא מדובר כאן על נוחות גרידא, כי אם על בריאות ועל הצלחת הטיפולים הרפואיים שמבצעים.

 

ניתוחים שמומלץ להיות מלווים אחריהם באחות פרטית

כל שהות בבית חולים עלולה להיות לא נעימה אם אין צוות זמין שיכול לענות על כל שאלה או בקשה. אבל לא בכל מקרה הליווי הפרטי נחוץ. יש מצבים מיוחדים בהם חולים נמצאים, והם זקוקים ליד מטפלת שתהיה לצידם לכל אורך היממה. מדובר על מצבים בהם החולה זקוק לעזרה בביצוע פעולות פשוטות, מצבים בהם החולה נמצא במצב מורכב וכל תנודה או שינוי עלולים להיות משמעותיים, וכן מצבים בהם החולה מרגיש שלא בטוב. בכל המקרים האלו יהיה מומלץ להיות מלווים באחות פרטית.

 

מה כולל השירות של אחות פרטית?

בכל מחלקה יש מספר אחיות שממלאות את התפקיד שלהן במשמרת. במידה והמצב במחלקה סביר ואין עומס רב, הן יכולות להצליח למלא את תפקידיהן הרבים בצורה מוצלחת. אבל ברגע שנוצר עומס רב, מספר רב של חולים, עומס של בקשות, פניות וקריאות – הן בהחלט עלולות לאבד ידיים ורגליים. מה שקורה במצב כזה הוא שרק בקשות דחופות מאוד נענות. ומה שלא מוגדר כדחוף מבחינה רפואית עלול להידחק לפינה. וכולנו מבינים שכאשר חולה לאחר ניתוח זקוק לדבר מה, זה לא צריך להיות דחוף כדי שהוא יהיה זכאי לקבל את מה שהוא צריך. במקרים שכאלו יהיה נכון לשכור שירות של אחות פרטית.

 

אחות שהיא כולה עבורכם

אחות פרטית היא אחות שעברה את ההכשרה המתאימה, והיא בעלת הסמכה לבצע פעולות שונות. היא נמצאת כאן בשביל החולה שלכם. לרווחתו ולבריאותו.

 

למידע נוסף והתייעצות, פנו עוד היום לאלי מילר – חברת סיעוד מותאמת אישית.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»