יתרונות וחסרונות בסיגריה אלקטרונית חד פעמית

המאמר באדיבות VapePoint

בוודאי שמעתם כבר על המושג סיגריות אלקטרוניות שכבשו את שוק ה'מעשנים', אך יש עוד סוג של סיגריות שאולי אתם לא מכירים עדיין והם הסיגריות האלקטרוניות החד פעמיות. סיגריות אלו מהוות סוג של מוצר משולב שמדמה סיגריה רגילה – חד פעמית, לבין סיגריה אלקטרונית – המורכבת ממעטפת פלסטיק או מתכת ומבוססת על נוזלי מילוי. 

אז מתי כדאי לבחור דווקא בסיגריה האלקטרונית החד פעמית? ומה כוללת ההתעסקות איתה? כל מה שרציתם לדעת.

מהי סיגריה אלקטרונית חד פעמית?

סיגריה אלקטרונית חד פעמית דומה מאוד לסיגריה אלקטרונית באופן הפעולה שלה ובחומרים מהם היא מורכבת, אך בניגוד אליה, היא לא מיועדת לשימוש חוזר כאשר אין אפשרות למלא אותה מחדש בנוזל מילוי או להטעין את הסוללה שלה. למעשה, המבנה שלה ואופן הפעולה, דומים לסיגריה אלקטרונית, אך סוג השימוש דומה יותר לסיגריה רגילה מכיוון שכאמור, לא ניתן להשתמש בה יותר מפעם אחת. עם זאת, היא מומלצת יותר מהסיגריות הרגילות מכיוון שמשך זמן השימוש שלה הוא ארוך יותר ומאפשר שאיפות רבות יותר.

יתרונות וחסרונות בסיגריה אלקטרונית חד פעמית

לסיגריה אלקטרונית חד פעמית יש יתרונות וחסרונות לעומת הסיגריות האלקטרוניות הרגילות, אם כי היתרונות שלה בהחלט עולים על החסרונות. למעשה, החיסרון העיקרי בסיגריה אלקטרונית חד פעמית הוא שהיא חד פעמית ולא ניתנת לשימוש חוזר. לעומת זאת, אם נדבר על היתרונות של הסיגריה הזו, נגיע להרבה מאוד כמו למשל עניין ההתעסקות איתה – היא מגיעה מוכנה לשימוש וללא צורך בהתעסקות עם סוללות, נוזלים למילוי או כל דבר אחר. פשוט מעשנים וזורקים. כך גם לעניין הנוחות; אין צורך להיסחב עם מטען או נוזל מילוי מכיוון שכאמור, מדובר במוצר חד פעמי שמגיע מוכן לשימוש.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»