פעילות odt לקבוצות – מתי זה מתאים?

פעילות odt לקבוצות יכולה להתאים במגוון רחב של אירועים שונים, החל מימי גיבוש לצוות העובדים ועד לימי הולדת משפחתיים, ימי נישואין וכל תירוץ אחר שמשמש לצורך בילוי משותף עם החברים או המשפחה. מדובר על פעילות שמייצרת שיתוף פעולה בין המשתתפים, עבודת צוות, חיבור וגיבוש. ניתן כמובן לבחור מתוך מגוון רחב של פעילויות שונות, על מנת להתאים לאופי הקבוצה ולגיל המשתתפים. המטרה היא לשלב חוויות מהנות, חשיבה יצירתית וכמובן למידה ופיתוח של כישורים נוספים שיוכלו לסייע למשתתפים בחיי היום- יום שלהם. הפעילות יכולה להתקיים בחוץ או במקום סגור, בהתאם לתנאי מזג האוויר ולהעדפת המשתתפים.

פעילות odt לקבוצות – למי זה מתאים ומהם היתרונות?

מדובר על פעילויות שונות, המאפשרות למשתתפים להתנסות בחוויות מגוונות, בהתאם לרמה שלהם ולאופי של הקבוצה. כמובן שהפעילות תתאים גם לגיל של המשתתפים, כך שאם מדובר על קבוצה מעורבת המכילה מבוגרים וילדים, הפעילות תהיה בהתאם. פעילות מסוג זה תתמקד בחיבור בין ההורים לילדיהם, לימוד כישורי תקשורת ושיתוף פעולה. לעומת זאת, כאשר מדובר על ערב גיבוש צוות העובדים, הפעילות תהיה כמובן מאתגרת יותר, ותצריך מהעובדים עבודת צוות ושיתוף פעולה מלא על מנת לבצע את המשימות השונות. זוהי דרך נפלאה להכיר את הקולגות שלכם לעבודה, לצפות בהם בסיטואציות פחות מוכרות ולייצר איתם תקשורת פתוחה וברורה יותר. כמובן שכאשר מדובר על פעילות שמתאימה למשפחות, המשימות יגרמו לבני המשפחה לעבוד יחדיו למציאת הפתרון, דבר שיחזק את הקשר ביניהם. כמו כן, זוהי דרך נפלאה להכיר את כל הצדדים בילדים שלכם ובבני הזוג, דבר שלא ניתן לראות בחיי היום- יום. בצורה כזו ניתן לגלות את צורת החשיבה של שאר המשתתפים, להבין את המיקום שלכם בקבוצה ואת האסטרטגיה שאתם בוחרים כדי למצוא פתרונות שונים.

לסיכום, פעילות odt יכולה להתאים לכל סוג של קבוצה, כאשר המטרה היא כמובן להתאים את אופי הפעילות לאופי הקבוצה ולמטרות שלה. ישנן פעילויות שנועדו לגבש את המשתתפים תוך כדי יצירת אווירה מהנה ומצחיקה, ואילו פעילויות אחרות נועדו לקבוע דינאמיקה קבוצתית, לבחון חולשות ונקודות לשיפור.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»