רואה חשבון בזכרון יעקב – איך הוא יכול לעזור לכם?

מנהל חשבונות הוא בעל מקצוע חיוני, האחראי על ניהול שוטף של החשבונות של העסק.

מנגד, רואה חשבון הוא זה אשר מסייע לבצע תכנון פיננסי נכון של העסק. למרות שהוא לא עובד בארגון, או מנהל אותו, רואה חשבון בזכרון יעקב יכול לעזור לכם למקסם רווחים, לשמור על ההכנסות שלכם מפני הוצאות מיותרות על מיסוי, ספקים ועוד ואפילו לוודא שאתם לא מבזבזים את הזמן על לקוחות שאינם רווחיים.

אז איך אפשר לעזור לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

מה צריך רואה חשבון בזכרון יעקב?

כדי לבצע את עבודתו נאמנה, רואה חשבון מקצועי צריך להכיר את החוק על בוריו, לשלוט היטב בתחום ההתמחות של העסק שלכם ולא פחות חשוב – להיות מאוד יצירתי.

כל התכונות הללו מאפשרות לרואה חשבון שלכם למנוע תשלומים מיותרים לרשויות המס, לעזור לכם להגדיל רווחים ובאופן כללי – להגדיל את ההצלחה של העסק.

הרבה מעבר לתפקיד הקלאסי

התפקיד הקלאסי של רואה חשבון בזכרון, הוא לבצע ביקורת ולתת חוות דעת על דוחות כספיים של עסקים וארגונים. אבל רואה חשבון בימינו לא יכול להסתפק בביצוע התפקיד הקלאסי שלו.

למעשה, רואי חשבון בימינו צריכים להפגין הרבה יותר תושיה, יצירתיות וניסיון מאי פעם.

לכן, כיום אפשר למצוא רואי חשבון שמתקשרים עם הלקוחות שלהם בעזרת אפליקציה, שמציעים שירותי גיוס הון ואשראי לעסקים ואפילו שירותי ניהול כספים במיקור חוץ, לחברות סטארט אפ.

לסיכום

רואה חשבון בזכרון כבר לא יכול להרשות לעצמו לתת לעסקים רק שירותי ניהול חשבונות, או ביקורת על דוחות,
אלא גם לסייע להם במילוי והגשה של הצהרת הון לעצמאיים . הוא צריך להתאים את עצמו לרוח הזמן ולצרכים אינדיבידואליים של הלקוחות שלו.
אם גם אתם רוצים שירותי ראיית חשבון מתקדמים לעסק, או לחברה, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»