רואה חשבון בזכרון יעקב – איך הוא יכול לעזור לכם?

מנהל חשבונות הוא בעל מקצוע חיוני, האחראי על ניהול שוטף של החשבונות של העסק.

מנגד, רואה חשבון הוא זה אשר מסייע לבצע תכנון פיננסי נכון של העסק. למרות שהוא לא עובד בארגון, או מנהל אותו, רואה חשבון בזכרון יעקב יכול לעזור לכם למקסם רווחים, לשמור על ההכנסות שלכם מפני הוצאות מיותרות על מיסוי, ספקים ועוד ואפילו לוודא שאתם לא מבזבזים את הזמן על לקוחות שאינם רווחיים.

אז איך אפשר לעזור לכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

מה צריך רואה חשבון בזכרון יעקב?

כדי לבצע את עבודתו נאמנה, רואה חשבון מקצועי צריך להכיר את החוק על בוריו, לשלוט היטב בתחום ההתמחות של העסק שלכם ולא פחות חשוב – להיות מאוד יצירתי.

כל התכונות הללו מאפשרות לרואה חשבון שלכם למנוע תשלומים מיותרים לרשויות המס, לעזור לכם להגדיל רווחים ובאופן כללי – להגדיל את ההצלחה של העסק.

הרבה מעבר לתפקיד הקלאסי

התפקיד הקלאסי של רואה חשבון בזכרון, הוא לבצע ביקורת ולתת חוות דעת על דוחות כספיים של עסקים וארגונים. אבל רואה חשבון בימינו לא יכול להסתפק בביצוע התפקיד הקלאסי שלו.

למעשה, רואי חשבון בימינו צריכים להפגין הרבה יותר תושיה, יצירתיות וניסיון מאי פעם.

לכן, כיום אפשר למצוא רואי חשבון שמתקשרים עם הלקוחות שלהם בעזרת אפליקציה, שמציעים שירותי גיוס הון ואשראי לעסקים ואפילו שירותי ניהול כספים במיקור חוץ, לחברות סטארט אפ.

לסיכום

רואה חשבון בזכרון כבר לא יכול להרשות לעצמו לתת לעסקים רק שירותי ניהול חשבונות, או ביקורת על דוחות,
אלא גם לסייע להם במילוי והגשה של הצהרת הון לעצמאיים . הוא צריך להתאים את עצמו לרוח הזמן ולצרכים אינדיבידואליים של הלקוחות שלו.
אם גם אתם רוצים שירותי ראיית חשבון מתקדמים לעסק, או לחברה, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

אימוני ספורט לנשים בהריון

רגע הלידה הוא רגע מאוד מרגש עבור נשים. פעילות גופנית היא דרך מצוינת לסייע לך לעבור את הזמנים הקשים של הלידה. תרגילי אירובי למשל הם צורה מצוינת שבה גופך יכול להשתמש בו כדי לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך,

קרא עוד»

תאורה סולרית בגינה-למה היא עדיפה

תאורה סולארית היא אופציה מבריקה לכל מי שרוצה להתקין תאורה באזורים ללא גישה לרשת חשמל, או במקומות מרוחקים בהם אספקת החשמל מהרשת אינה אמינה. אופציה זו מתאימה גם לשימוש ביתי או אפילו לשימוש מסחרי. התקנת תאורה חשמלית עלולה לגזול זמן

קרא עוד»

חדר כלות

ההתרגשות שלך בעיצומה! ממש עוד כמה שעות את עומדת להתחתן עם בחיר ליבך, ואת מרגישה שאת חייבת להיות במקום שקט שיכניס בך רוגע ושלווה. כמובן שהמלווה שלצידך היא הבנאדם הכי מתאים למשימת הרגעת המתחים, אך חשוב גם שתמצאי את המקום

קרא עוד»