טיולון או עגלה? מה ההבדל?

המאמר באדיבות https://www.baby-lee.co.il

תינוק חדש מצטרף למשפחה ואתם בוודאי מאושרים מאוד ומעוניינים לרכוש עבורו עגלה נוחה, איכותית וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. ההיצע הרב כיום בתחום עגלות לתינוק הוא ללא ספק גדול ועל כן, אין ספק שחשוב מאוד לבחור מההיצע הרב את העגלה המתאימה לכם ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

מה ההבדל בין עגלה לטיולון

כאשר משתמשים במושג עגלה מתכוונים בדרך כלל לעגלה משולבת עם עריסה ובנפרד מצורף גם מושב לתינוק המשמש לתנוחת ישיבה. העריסה מאפשרת בדרך כלל להשכיב את התינוק מגיל לידה ועד גיל חצי שנה. לעריסה יש יתרונות שונים כגון: היא רחבה ומספקת נוחות לתינוק. היא יכולה לשמש כמקום שינה כאשר מצויים מחוץ לבית, דפנות העריסה מאפשרות לתינוק תנועה חופשית והוא יכול להתהפך משכיבה על הבטן לשכיבה על הגב,

לאחר שהתינוק גדל ויכול לעבור לתנוחה של ישיבה בעגלה העריסה כבר לא מתאימה לו ובשלב הזה משתמשים במושב הנוסף שמגיע עם העגלה אשר משמש כטיולון. מדובר על מושב שמתכוונן ממצבים של שכיבה ועד ישיבה. החיסרון של העגלה המשולבת כרוך בכך שמדובר על עגלה מסורבלת וכבדה.

הטיולון לעומת העגלה המדוברת הוא עגלה שקיים בה רק מושב אחד, היא בעלת משקל קל יחסית והיא מתקפלת בצורה קלה ונוחה. נוח לשאת אותה והיא לא תופסת מקום רב מדי באחסון. חלק מהטיולונים אינם ניתנים לכיוון ושינוי זוויות והם מגיעים בתנוחת ישיבה בלבד, אולם קיימים גם טיולונים שרלוונטיים מגיל לידה.

במה כדאי לבחור?

אין ספק שבתחילת חייו של התינוק כדאי לבחור עבורו עגלה המשלבת בה גם עריסה, אך אם הטיולון של אותו עגלה הוא מסורבל וכבד, כאשר התינוק מגיע לשלב שבו הוא יכול לשבת בטיולון כדאי לרכוש עבורו טיולון קומפקטי ונוח. כמו כן, ניתן מלכתחילה לחפש עגלה משולבת המשלבת גם טיולון וגם עריסה, אשר שניהם קלי משקל ונוחים מכל הבחינות.

אולי יעניין אותך גם  אביזרים לתינוקות

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»