7 טיפים לבחירת שערים חשמליים

שערים חשמליים ישנם הרבה ולכן, חשוב מאוד לדעת מה לבחור ואיך לבחור. 7 הטיפים הבאים יקלו עליכם לבחור או לפחות, לשאול את השאלות הנכונות. 

הגדירו את מטרת השער 

בחירת שערים חשמליים צריכה להתבסס קודם כל על מטרת השער הרצויה לכם. ישנם שערים שנועדו לחסום כניסה של רכבים או הולכי רגל זרים, בשגרה. שערים מסיביים יותר יכולים למנוע כניסה אלימה של רכב המנסה לפרוץ פנימה. 

מהירות פתיחה וסגירה 

לצורך בחירת שערים חשמליים מאוד נכון לברר מהן מהירויות הפתיחה והסגירה של כמה סוגי שערים. לשימוש פרטי שגרתי, ניתן לבחור שערים קלים יחסית ומהירים מאוד. 

נוחות תחזוקה 

הביאו בחשבון לצורך בחירת שערים חשמליים את נוחות התחזוקה. שער מאיכות גבוהה שקל לתחזק חוסך כסף רב ומאפשר ליהנות מהמוצר לאורך זמן וללא תקלות (בזכות תחזוקה מונעת ואיכות חלקים גבוהה).

התאמה לתנאי השטח 

 חלק מסוגי השערים מתאימים בעיקר לדרכים סלולות. שערים מסוימים אפשר להתקין בקלות גם מעל דרכי עפר. צריך להביא בחשבון את מסיביות השער, משקלו והמטרה שהוא נועד לענות עליה. 

טכנולוגיות פתיחה וסגירה 

בחירת השער צריכה להתבסס על אפשרויות פתיחה וסגירה. שערים מתקדמים יכולים להיפתח בצורה ידנית או אפילו אוטומטית. לדוגמא שערים שנפתחים על פי זיהוי גלי רדיו של מדבקה המודבקת ברכב. 

שיקול תקציבי 

ניתן להתאים שערים בצורה אישית, גם מתוך שיקולי תקציב. בעניין זה חשוב להתייעץ עם איש מקצוע אמין. 

נראות השער ואסתטיקה 

הגם שזהו לא שיקול מרכזי שמגיע בדרך כלל הראשון, ישנם לקוחות שחשוב להם כי השער יהיה בעל נראות גבוהה ואסתטיקה נאה. יש להביא בחשבון גם את הצבע ואמצעים לשיפור הנראות, במידה ומדובר בסביבה חשוכה לעיתים. מידע נוסף באתר  https://www.keshet-systems.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»