7 שלטים מקוריים

שלטים מהווים אמצעי לפרסום של בית עסק, להודעה על מתן שירות כלשהוא או להכוונה למקום מסוים. ישנם סוגים שונים של שלטים, חלקם קטנים אשר נתלים בלוחות מודעות ובבניינים או מופיעים בעלוני פרסום וחלקם גדולים יותר אשר מיועדים לפרסום חוצות.

שילוט מהיר מסבירים כי פרסום חוצות הינו אחד מהדרכים של בית עסק ליידע על קיומו, להציע את מרכולתו ולשכנע לקוחות פוטנציאליים מדוע כדאי לקנות דווקא אצלו. אם גם אתם בעלי עסק כלשהוא ומחפשים דרכים מקוריות לשווק את עצמכם, הגעתם אל המקום הנכון. להלן 7 הצעות לשלטי פרסום אשר יכולים לסייע לכם כאשר עליכם לבחור בשלט עבור פרסום העסק שלכם:

  1. שלטי חוצות – אין ספק כי שלטי החוצות הפכו זה מכבר לחלק מהנוף האורבני בעיר ומהווים אבן דרך למותגים ולחברות גדולות להתנהל בשוק הפרסום המודרני. שלטי ענק התלויים בחוצות הערים נחשפים לעיניהם של מאות אנשים ומביאים הרבה מאוד לקוחות לעסקים השונים.
  2. שילוט דיגיטלי – המילה האחרונה בתחום הפרסום והשיווק. הוא משמש עשרות ואלפי ארגונים, חברות ובתי עסק לצרכים של מיתוג, העברת מידע וקידום מכירות.
  3. שלטי לד – הם משתייכים לתחום השלטים הדיגיטליים, אך בהם משולבים נוריות לד שנחשבות כחזקות יותר, הן מצטיינות בחיסכון באנרגיה ומעניקות תאורה עוצמתית מאוד.
  4. אותיות תלת ממד – שלטי האותיות התלת ממדיות מורכבים מתאורת לד איכותית אשר מעניקה ללוגו חיים משל עצמו ונותן לעוברים והשבים ליהנות משלט מרשים ואף לרצות להשתמש בשרותיו של בעל השלט.
  5. שלטי עץ – אלו נחשבים לבחירה מושלמת עבור בתי קפה, גני אירועים ואף מסעדות. הם מעניקים לאזור בו הם מוצבים מראה כפרי וייחודי. ניתן להשיג אותם בכל גודל ובכל צורה.
  6. שלטי פח ומתכת – אם אתם מחפשים שלטים עמידים אך לא מתפשרים על יופי ועיצוב, שלטי פח או מתכת הם הפתרון המושלם עבורכם. ניתן לשלב אותם עם חומרי גלם שונים ולהדביק עליהם מדבקות מודפסות או תאורה מעניינת.
  7. שלטי זכוכית – הם נחשבים לשילוט הדקורטיבי והקלאסי ביותר. הם עשויים מחומרים טבעיים המאפשרים חריטה והטבעה של מילים והם מספקים מראה אלגנטי בכל מקום בו הם מוצבים.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»