5 סוגי פתרונות הצללה לגינה

הצורך להצל על הגינה מוכר גם לכם? אתם רוצים לשהות בגינה זמן רב יותר, לאבזר אותו ללא חשש? לשמור על פרטיות? יש פתרונות הצללה לגינה מסוגים שונים. הכירו חמישה מהם, ובחרו לכם את השיטה שמתאימה לכם מכולם.

 

אלו פתרונות הצללה מוצלחים לגינה

  • ברזנט – יריעה ייעודית שפורסים אותה מעל לשטח הרצוי. היריעה הזו מספקת צל ברמה מסוימת וגם יוצרת תחושה של פרטיות בשטח. ניתן למצוא יריעות ברזנט בשלל צבעים, כך שתוכלו לבחור את הברזנט לפי טעמכם והאבזור שקיים בגינה שלכם.
  • שמשונית – החומר שמאפשר לכם לקבל הצללה וגם הגנה מפני גשם. מדובר על חומר פלסטי עבה שפורסים אותו מעל לגינה, והוא מספק הגנה נהדרת. ניתן להזמין שמשוניות להצללה לגינה לפי מידות מדויקות וכן עם טבעות מוכנות להרכבה.
  • ציליות – צילייה משמשת אותנו גם בקמפינג וטיולים, אך הן יכולות להיות פתרון מעולה גם עבור הצללה לגינה. צילייה טובה יכולה לספק לכם הצללה נאותה. אתם רק צריכים לפרוס אותה היטב מעל לשטח, לעגן אותה בנקודות המתאימות, והנה לכם הצללה מדהימה!
  • רשת צל – מוצר שמזמינים אותו בהתאם למידות בשטח. המוצר ייתפר ויוכן לכם על ידי החברה לפי המידות, אתם תרכיבו אותה בגינה ותיהנו מצל!
  • גזיבו – מוצר מעולה שאפשר לכם להצל שטח מסוים בקלי קלות. המוצר כולל את השלד, את הבסיס שעליו פורסים את יריעת ההצללה. פתרון מושלם שחוסך עת הצורך למצוא נקודות עיגון וחיבור ליריעות האחרות.

 

אז מה הפתרון שלכם? איזו הצללה תתאים לגינה שלכם? חשוב להתייחס ליתרונות ולחסרונות של כל מוצר, לעמידות ולאיכות שלו, וכן למחיר למטר. שקלול הנתונים יאפשר לכם להסיק את המסקנה שלכם ולהזמין את פתרון ההצללה שמתאים מכולם לגינה שלכם!

 

צרו איתנו קשר – https://www.shtibay.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»