5 דברים שלא ידעתם על הרמת חזה

עם השנים החזה המפואר של האישה הולך ונעשה יותר נפול, ועם מראה יותר מדולדל ככל שעברו על האישה פעמים רבות וארוכות של הנקה. החדשות הטובות הן שכל חזה שנפל- ניתן להרמה.

לתיאום פגישה עם ד"ר מרקוס הראל >>>

איזון של כמות ותוכן

הרמה של חזה היא פעולה שמצריכה יצירה של האיזון המושלם הזה שבין תוכן החזה עצמו לבין כמות העור שמכסה אותו. במקרים רבים נשים מגיעות עם חוסר איזון שאליו הן שואפות להגיע מבחינת חזה מורם עם מראה עור מתוח ולא מדולדל.

מרימים וגם ממלאים

ניתוח של הרמה יכול להיות גם כזה שמשלב מילוי האזור של החזה שיכול להיות קטן. זו ההזדמנות שבה ניתן גם לבצע הגדלה אל מידה יותר מתאימה, אם כבר שוכבים על שולחן ניתוח עם רופא פלסטי מיומן.

ניתוח בהרדמה מלאה

עבור ניתוח כירורגי מן הסוג הזה לא רק חייבים לבצע הרדמה אלא הרדמה מלאה, על כל הסיכונים שקיימים בה. אולי זה ניתוח אלקטיבי, אבל ההליך הוא כירורגי שכולל ניתוח באזורים של החזה עד ההגעה אל התוצאה שאותה ביקשה האישה לעצמה בסיוע היכולות והידע של הרופא הפלסטי הנבחר.

חזה מורם תוך שעה

ניתוח של הרמת חזה הוא הליך כירורגי שלא אורך הרבה זמן. ליתר דיוק ניתן לסיים ניתוח כזה לאחר שעה שעתיים לכל היותר, תלוי עד כמה המקרה הוא מורכב.

עדיין ניתן להניק

גם אם את שוקלת לבצע ניתוח הרמת חזה ומתלבטת בשל הרצון להניק, זה חשוב לדעת כי ההנקה עדיין אפשרית גם אם לאותה אישה בוצע הליך כירורגי של הרמה והגדלת חזה. האזור של הפטמה והחזה עדיין מתפקדים בצורה נורמלית לחלוטין עם ייצור חלב והיציאה שלו דרך הפטמה.

חושבים גם על ניתוח אף אצל מרקוס הראל? תאמו פגישת ייעוץ >>>

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»