5 דברים שלא ידעתם על הרמת חזה

5 דברים שלא ידעתם על ניתוחי חזה

עם השנים החזה המפואר של האישה הולך ונעשה יותר נפול, ועם מראה יותר מדולדל ככל שעברו על האישה פעמים רבות וארוכות של הנקה. החדשות הטובות הן שכל חזה שנפל- ניתן להרמה.

לתיאום פגישה עם ד"ר מרקוס הראל >>>

איזון של כמות ותוכן

הרמה של חזה היא פעולה שמצריכה יצירה של האיזון המושלם הזה שבין תוכן החזה עצמו לבין כמות העור שמכסה אותו. במקרים רבים נשים מגיעות עם חוסר איזון שאליו הן שואפות להגיע מבחינת חזה מורם עם מראה עור מתוח ולא מדולדל.

מרימים וגם ממלאים

ניתוח של הרמה יכול להיות גם כזה שמשלב מילוי האזור של החזה שיכול להיות קטן. זו ההזדמנות שבה ניתן גם לבצע הגדלה אל מידה יותר מתאימה, אם כבר שוכבים על שולחן ניתוח עם רופא פלסטי מיומן.

ניתוח בהרדמה מלאה

עבור ניתוח כירורגי מן הסוג הזה לא רק חייבים לבצע הרדמה אלא הרדמה מלאה, על כל הסיכונים שקיימים בה. אולי זה ניתוח אלקטיבי, אבל ההליך הוא כירורגי שכולל ניתוח באזורים של החזה עד ההגעה אל התוצאה שאותה ביקשה האישה לעצמה בסיוע היכולות והידע של הרופא הפלסטי הנבחר.

חזה מורם תוך שעה

ניתוח של הרמת חזה הוא הליך כירורגי שלא אורך הרבה זמן. ליתר דיוק ניתן לסיים ניתוח כזה לאחר שעה שעתיים לכל היותר, תלוי עד כמה המקרה הוא מורכב.

עדיין ניתן להניק

גם אם את שוקלת לבצע ניתוח הרמת חזה ומתלבטת בשל הרצון להניק, זה חשוב לדעת כי ההנקה עדיין אפשרית גם אם לאותה אישה בוצע הליך כירורגי של הרמה והגדלת חזה. האזור של הפטמה והחזה עדיין מתפקדים בצורה נורמלית לחלוטין עם ייצור חלב והיציאה שלו דרך הפטמה.

חושבים גם על ניתוח אף אצל מרקוס הראל? תאמו פגישת ייעוץ >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»