4 טיפים לבחירת עורך דין לתביעות סיעודיות

אם גם אתם נמצאים במצב המתסכל, שבו אתם מרגישים חסרי ישע מול חברת הביטוח הגדולה שלא ששה לתת לכם את המגיע לכם, ולשם את הפיצוי המגיע לכם או ליקיריכם, חשוב שתדעו כי עורך דין שעוסק בתביעות סיעוד עשוי לסייע לכם לקבל את הפיצוי, וזאת בתוך זמן קצר יחסית.

 

אז איך תדעו לבחור את עורך הדין הנכון לכם?

לא כל עורך דין שמציג את עצמו תחת הכותרות עורך דין לתביעות סיעוד הינו באמת מומחה ספציפית לתחום הזה. לכן חשוב לבדוק לעומק לפני שבוחרים את עורך הדין שיטפל בתיק הביטוח הסיעודי שלכם.

 

הרשת כמקור מידע

דרך מרכזית לבירור מומחיותו של עורך דין הינה חיפוש של המלצות או דיס המלצות ברשת האינטרנט. אמנם – לא כל מידע אינפורמטיבי שמופיע ברשת הינו אנין דיו, אבל את רוח הדברים תוכלו להסיק אם תעקבו מי כתב את הביקורת או ההמלצה, ומתי היא נכתבה.

 

הניסיון עשוה את ההבדל

חשוב ומומלץ לבדוק מה הוא הוותק של עורך הדין שבשירותיו אתם מעוניינים להשתמש. כמו בכל תחום אחר בחיים, גם בנושא זה של תביעות ביטוח סיעודי – הניסיון הוא זה שעושה את ההבדל, והוא תורם רבות לדרך שתעברו, ולתוצאה שתקבלו. לכן חשוב שתבחרו עורך דין בעל מוניטין וניסיון רב שנים בתחום הספציפי הזה של תביעות ביטוח סיעודיות, מה שמעלה את הסיכויים שלכם לקבל את המגיע לכם.

 

תנו לאינטואיציה שלכם לומר את דברה

כנות, יושרה ואדיבות הינם מרכיבים קריטיים במקצועיות של עורך דין, ולמעשה של כל בעל מקצוע מכל תחום שהוא. אם אתם מרגישים שלא בנוח במהלך שיחה עם עורך הדין או בפגישה עמו, הימנעו מחתימה על הסכם או ייפוי כוח, ופשוט המשיכו לחפש!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»