רולטור 3 גלגלים – מה חשוב לברר לפני ביצוע רכישה בחנות אונליין

רולטור גלגלים אוטומטיים הם כלי נהדר עבור אנשים עם מוגבלויות. אנשים רבים עם מוגבלות משתמשים ברולטורים גלגלים כדי להתנייד, אבל בגלל שהם כל כך קלים לשימוש, ניתן להשתמש בהם במקומות שאי אפשר להשתמש בכיסא גלגלים רגיל. יש אנשים שמשתמשים ברולטורים אוטומטיים להליכה, יש לישיבה וחלק לשניהם. גולדן גובל בגלגלים-חלק רולטור 3 גלגלים באיכות טובה יכולים לעלות אלפי שקלים ואינם מתאימים לאזורים רבים בעולם. רולטור גלגלים עם גלגלי פלסטיק נמכרים לרוב תחת שמות המותג כגון Golden Goblet Wheels, אבל הגלגלים בדרך כלל לא מיוצרים על ידי המותג הזה. זוהי בעיה נפוצה עבור צועדי קרוס קאנטרי למרחקים ארוכים שרוצים להשתמש ברולטור שלהם במקומות שבהם הם לא יכולים להתרחק ממכוניות ומכשולים אחרים!

לרכישת מוצרים לגיל השלישי>>>

כדאי להשקיע ברולטור איכותי:

המסגרת של רולטור באיכות טובה עשויה מפלדה או אלומיניום ונועדה לתמוך במשקל המשתמש בו. הגלגלים צריכים להיות עשויים מפלדה או מסגסוגת כבדה, ואולי כדאי לשקול לקנות רולטור גלגלים עם גלגלי פלסטיק. גלגלי פלסטיק מאפשרים לכם להיכנס לבית או למשרד במידת הצורך אך אינם מתאימים לשטח. אם אתה הולך על אספלט או אבן, גלגלי פלדה עשויים להיות טובים יותר מפלסטיק. חשוב להצטייד ברולטור שיחזיק מעמד היטב (אין צורך לבצע בו עבודות תיקון לעתים קרובות אם הרולטור לא מחזיק מעמד). 

ככלל, ככל שהעומס שאתה צריך לשאת כבד יותר , הגלגלים חייבים להיות כבדים יותר. חשוב גם שיהיה לך מספיק מקום מסביב לכיסא הגלגלים שלך כדי שיהיה נוח ככל האפשר ולא צריך להתכופף קדימה או להתכופף. אם אין לך מספיק מקום, בקש מחבר שיעזור לך לטפל בכיסא הגלגלים שלך כדי שתוכל להירגע וליהנות ואף לעשות שימוש בו קל ונוח. 

לפני רכישה אונליין חשוב לבדוק את החברה היצרנית של הרולטור והפידבקים עליה, האם המוצר שלהם אמין וחזק לאורך זמן. מומלץ לבדוק את סוג ואיכות הגלגלים וחומרי הגלם, גודל הגלגלים והמשקל שהוא יכול לשאת בבטחה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»