2 תרגילי אימון רגליים עם גומיות אימון שיעיפו אתכם

אימוני כושר עם גומיות אימון ידועים כאפקטיביים, מהנים, נמרצים, לא יקרים ומתאימים לכולם. גומיות אימון הן ללא כל ספק מכשיר הכושר האולטימטיבי בעבור תקופת הקורונה בה כולנו נדרשים לוותר על אימונים בחדרי הכושר לטובת אימונים ביתיים. רבים גילו שהאימון הביתי מביא עמו יתרונות רבים. הם נהנים להתאמן בבית בנוחות בעוד המאמן האישי שלהם מנחה ומעודד באימון וידאו. 

יתרונות של גומיות אימון

  1. מגוון רחב של תרגילים
  2. עבודה על כל השרירים בגוף
  3. מחיר זול
  4. אחסון קל
  5. התאמה אישית
  6. כל אחד יכול

אם אתם מתחילים זה עתה להתאמן גם גומיות אימון מבד או רק אוספים מידע לקראת הזמנת גומיות – אנחנו נציג כאן 2 תרגילים לחיזוק שרירי הרגליים שמתבצעים עם גומיות. התרגילים מתאימים למתחילים ומתקדמים וניתן לבצע אותם בסלון הביתי. על מנת נתחיל כדאי לפרוס מזרן אימון (אפשר גם שטיח) וללבוש בגדי ספורט נוחים. את 2 התרגילים שנציג תוכלו לשלב באופן קבוע בשגרת האימונים. אימון עם גומיות אינו גורם לשחיקת עצמות או נזק שנובע ממאמץ מיותר. ההתנגדות שהגומייה מפעילה נובעת מהכוח שאתם מפעילים. 

תרגיל כיפוף רגליים

אם אתם מעוניינים לעצב ולחטב את אזור הירכיים ולשפר את הגמישות – תרגיל כיפוף הרגליים יתאים לכם. כל שעליכם לעשות זה לשכב על הגב ולכופף את ברך ימין לכיוון החזה (רגל שמאל צמודה לרצפה). גומיית האימון מונחת סביב כף הרגל הימנית בעוד אתם מחזיקים בה בשתי הידיים. 

התרגיל שיעזור לכם למנוע התכווצויות שרירים בכף הרגל

את התרגיל מתחילים בישיבה על הרצפה כאשר רצועת האימון מתוחה מאחורי רגל ימין. כעת עליכם לכופף את רגל שמאל ולהישען אחורנית. על כריות כף רגל ימין לדחוף מעט את רצועת ההתנגדות ולמתוח את השריר. שימו לב שאתם יוצרים התנגדות מספקת לתנועה. 

אולי יעניין אותך גם גומיות אימון לרגליים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»