ראשי דיו למדפסת – איך למצוא את הראש המתאים ביותר

ראשית, מדפסות ולא משנה איזה באות עם ראשי דיו המותאמות להן ולהן בלבד. הן יוכלו כמובן לעבוד גם במדפסות מסוג אחר אך אף פעם לא יהיו יעילות בדיוק כמו למדפסות שלשמן הן יועדו מלכתחילה. 

כל מדפסת באשר היא מגיעה עם ראש דיו שמותאמים לה יותר ומסונכרנות יחד איתה מאשר עם מדפסות מחברה אחרת. לכן כדי למצוא את ראשי הדיו המתאימים לנו ביותר נצטרך כמובן לרכוש את ראשי הדיו מהדגם והחברה של אותה המדפסת.

ראשי דיו למדפסת – איך למצוא את הראש המתאים ביותר |

כדי למצוא את ראש הדיו המתאים לנו ביותר נצטרך לדעת מה הוא הדגם המדויק של המדפסת שברשותינו כי אולי כל ראש דיו יכול בסופו של דבר להסתדר עם כל מדפסת אך האם התפוקה תהיה באותה הרמה כמו של ראש דיו המחובר למדפסת האם שלו. כמובן שזו תהיה העדיפות העליונה והראשונה באשר לצריכת ראש דיו המותאם למדפסת שלנו. ללא ספק.

מה קורה אם שמתי ראש דיו של חברה אחרת |

כאמור בענייני ראשי דיו למדפסות, כן נקבל תמורה טובה אם נכניס ראש דיו של חברה אחרת למדפסת שלנו, אך אם לצורך איכות ומהירות ואחידות ההדפסה לאורך זמן המדפסת תהיה חייבת לעבוד תמיד רק עם מוצרים נלווים שהחברה ייצרה עבורה. כך רצוי תמיד לעשות בכל מוצר חשמלי שמגיע עם מוצרים נלווים שמתחברים אליו. המדפסת – במקרה הזה – תתנהל הרבה יותר טוב אם היא תעבוד בצמוד לכלים שנתנו לה והתאימו לה מזמן הייצור.

למה להשתמש רק בראש דיו מקורי |

לדוגמה במדפסות מוזרקות, האיכות שלהן נשקפת מהר יותר מאשר במדפסות לא מוזרקות. חדות התמונה חזקה יותר ומותירה צבעים רבים וממוקדים יותר מאשר מדפסת רגילה. 

בנוסף, בגלל שהן מחוברות לתוספים הטבעיים שלהן, הן יכולות להדפיס על גבי סוגים רבים אחרים של דפים הכוללים גם דפים מבריקים דפים בעלי טקסטורה מיוחדת שמדפסות אחרות לא חולמות להדפיס על גביהם ואפילו על גבי כמה סוגים של אריגים מה שמשאיר אותן קדימה הרבה ממתחרותיהן.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»