קורס פסיכומטרי – איפה ואיך הכי כדאי ללמוד?

מבחן פסיכומטרי הוא תנאי הכרחי לקבלה ללימודים באוניברסיטאות ולתארים שונים, ולכן גם תעשיית ההכנה אליו פורחת. כישלון במבחן, כלומר ציון נמוך מהמבוקש עבור החוג בו אנו מעוניינים (בשקלול עם ממוצע הבגרויות), ימנע מאיתנו את הגשמת החלום לפחות עד המועד הבא של המבחנים, כלומר מספר חודשים, וכך אנו עלולים להיאלץ לדחות את מועד פתיחת הלימודים, או לוותר על החוג המועדף. ציונים גבוהים במיוחד נדרשים בדרך כלל לצורך קבלה לרפואה, מדעי המוח רפואת שיניים והנדסת חשמל. בשל כך התפתחה תעשיית קורסים להכנה, כאשר מחירם של הקורסים נאמד באלפי שקלים ודורש נוכחות בכיתה ופתרון תרגילים יחד עם מנחה צמוד.

יחד עם זאת, ניתן להתכונן היטב לפסיכומטרי גם באמצעות קורסים מקוונים. קורסים כאלה מבוססים על סרטונים ולמידה עצמית יחד עם תרגול מול מיטב המורים בעלי הניסיון בתחום. הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משלושה פרקים: חשיבה כמותית, חשיבה מילולית ואנגלית. קורס פסיכומטרי מקוון מאפשר לכם לרכוש ערכה עבור אחד הפרקים, שניים או את כל השלושה, כל אחד לפי צרכיו. שיטת ההוראה מתבססת על סרטונים לצפייה, תרגול מול מורים מנוסים ופתרון בחינות קודמות. כל נבחן מקבל הדרכה צמודה ונבנית עבורו תוכנית לימודים אישית, וכך לא נוצרים פערי הבנה בין התלמידים, תופעה מוכרת היטב בקורסים הפרונטליים. בניית התוכנית האישית נעשית לאחר אבחון חוזקותיו וחולשותיו של כל תלמיד.

שיטת ההוראה המקוונת כוללת מספר יתרונות על השיטה הפרונטלית אבל מחייבת גם משמעת עצמית ברמה גבוהה, התמדה ועקשנות. כמו כן, ברור שהיא אינה מתאימה לכל אחד וגורמת חששות בהתחלת הדרך לפחות, ולכן ניתן לוותר על הקרוס המקוון ולקבל החזר כספי מלא עד 72 שעות ממועד רכישתו. ניתן גם לצפות בחינם בסרטון הדגמה ובדקה ראשונה מכל סרטון בערכה הנמכרת. כך תוכלו להתרשם מראש ולקבל החלטה בהתבסס על ניסוי קצר בחומר הלימוד. יתרון נוסף הוא היכולת לצפות בסרטונים ממגוון כלים כמו מחשב נייח ונייד טאבלט וסלולרי וכן אפשרות לצפייה ללא הגבלה במשך 12 חודשים, כך שתוכלו להתכונן בקצב שלכם לבחינה. 

אולי יעניין אותך גם מידע על קורס לבגרות במתמטיקה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»