נמאס לי מהחיים – איך משנים כיוון? למי פונים?

החיים הללו מציעים לנו כל כך הרבה אפשרויות. אז איך זה שאנשים לא מעטים מוצאים את עצמם בנקודת קצה של "נמאס לי מהחיים"? התשובה פשוטה. כל אדם הוא יצור שמורכב מגוף ונפש. הנפש שלנו הינה חלק רוחני, חלק אלוק ממעל. וכדי להשביע אותה ולתת לה את רצון החיים צריך לדבר בשפה שלה. וזה אומר סיפוק רוחני, עשייה של ממש, ועיסוק בתורה ובמצוות. כל עוד אנחנו מזניחים את הנשמה, אנחנו עלולים להתמודד עם מצב לא נעים.

לרדוף אחרי מאווי הגוף

תאוות רבות קיימות בעולם. ובדור מתירני כמו שלנו ניתן ליהנות ולבלות בלי סוף. אלו חופשות מלהיבות ברחבי העולם, אוכל מעולה, מתקני ספא, חוויות נופש וביקורים באתרים מלהיבים. דומה כי אין סוף וקצה לתענוגות העולם הזה. אבל האם כל אלו משרים עלינו את השלווה הרצויה? האם אלו נותנים לנו סיפוק ושלווה? התשובה היה שלילית. גם אם נפליג לחופים מרוחקים וגם אם נתמיד בטיפולי הרים או החלקות שלג, לא נגלה שם את האושר של החיים. כי כדי להיות מאושרים ושמחים עם החיים צריך לשנות כיוון.

להבין את משמעות החיים

כדי לשנות כיוון עלינו להבין ולהפנים את משמעות החיים. מהם חיים של בן אדם? לשם מה הוא קיבל אותם? מה קורה לאחר מאה עשרים? ומיהי הנשמה שפועמת בתוכנו ודורשת את שלה? השאלות הללו הן שאלות שיש להן תשובות ברורות ומחוורות. וכל מי שרוצה למצוא אותן ימצא אותן. הדרך עשויה להיות מפותלת, היא עתידה לדרוש מחירים שונים וגם שינויים משמעותיים בחיים. אבל אם המטרה הינה למצוא עניין וטעם בחיים שלנו, אם אנחנו באמת רוצים לשנות כיוון ולהשיג את האושר המיוחל – זו הדרך היחידה בה נוכל להשיג את הערכים הללו.

למצוא את הכתובת המתאימה

יש מסגרות שונות ומדרשיות בהם ניתן למצוא ידע רב. מדובר על סמכויות רוחניות שמעמיקות חשוב במשמעות החיים, אמונה ובדרך החיים הנכונה שמביאה לאושר אמיתי. חפשו, למדו, בקשו לדעת. התהליך הזה הוא יוליך אתכם אל האושר המיוחל.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»