מה חשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים נעלי כדורגל?

החשיבות של קיום אורח חיים בריא הוא ברור לכולם וכידוע, חלק בלתי נפרד ממנו הוא הספורט והפעילות הגופנית. מחקרים מוכיחים כי פעילות גופנית מסייעת לשיפור מצב הלב, משפרת את מראה העור ואפילו עוזרת לשינה טובה ומבריאה יותר. שתי הפעולות הספורטיביות הנוחות ואף הפופולאריות ביותר הן הליכה וריצה. בקטגוריית הריצה נכלל כמובן משחק הכדורגל אשר הפעילות העיקרית בו, היא ריצה…

לפני שמתחילים לרוץ או לשחק בכדורגל חשוב מאוד להצטייד בנעליים מתאימות. בחירת נעלי כדורגל טובות הוא הבסיס לפעילות ספורטיבית מבריאה ואיכותית. נעל טובה תשפר את חווית הריצה וכמובן תגן על הגוף מפני נזקים רפואיים כגון כאבי ברכיים, שברים, דלקות בגידים ועוד.

איך בוחרים נעלי כדורגל?

השיקול העיקרי בבחירת נעלי כדורגל אמור להיות קשור לאיכות הנעל והתאמתו לרגל ולסוג הפעילות ורק לאחר מכן, ניתן להתעסק גם בבחירת עיצוב הנעל והצבע שלה. להלן מספר נקודות שאסור לשכוח כאשר קונים נעלי כדורגל:

  • התאמת הנעל לסוג הפעילות – לכל פעילות ספורטיבית מתאים סוג נעל שונה כלומר יש נעלי ריצה או נעלי כדורגל ועוד סוגים שונים ולכן חשוב להתייעץ עם העובדים בחנות הנעליים איזו נעל הכי מתאימה לענף הספורט בו אתם מתמחים – ובמקרה שלכם, נעל שמתאימה לכדורגל.
  • התאמת הנעל לרגל – עוד נקודה חשובה שאסור לשכוח היא, להתאים את מבנה הנעל לכף הרגל. הרי לא ייתכן שתשלמו כסף רב על נעלי כדורגל איכותיות אך המבנה שלהן אינו מתאים כלל למבנה הרגל שלכם. מה שקורה הוא שלא רק שהן לא נוחות לכם, הן עלולות לגרום לנזקים בכפות הרגליים.
  • בחירת נעל נוחה – גורם חשוב נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא מידת הנוחות של הנעליים. ככל שהנעל תהיה לכם יותר נוחה, יהיה לכם קל יותר לרוץ. ולא רק זאת, אלא שיעילות הריצה שלכם תשתפר מאוד. כמו כן, נעלי כדורגל נוחות, יכולות להבטיח כי תתמידו באימון לאורך זמן.
  • בחירת מידה נכונה – במהלך פעילות ספורטיבית, קיימת פעילות מואצת של כלי הדם וכתוצאה מכך, מתרחבות כפות הרגליים. על כן, מומלץ לבחור נעל שגדולה לפחות בחצי מידה יותר ממידת הנעליים הרגילה. ומאותה סיבה, כדאי גם לבחור בנעל מעט רחבה יותר מכף הרגל.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»