כמה עולה השחרת חלונות לרכב?

המאמר באדיבות BCW

בדרך כלל, כמעט בכל פעולת רכישה במהלך החיים, אנו רוצים לדעת דבר ראשון מה המחיר. אבל לעולם לא נשאל אינסטלטור ברגע שידרוך על מפתן הבית – כמה עולה, אנחנו קודם כל רוצים לדעת, מה המוצר או השירות שאנו מקבלים, ורק אחר כך עולה שאלת המחיר. אז קודם כל לפני שנדבר על עלות, בואו נדבר קצת על מה אתם מקבלים. ראשית כל, השחרת חלונות הרכב מגנים מפני השרב והחמסין בקיץ, שומרים על הפרטיות שלכם בכל ימות השנה, ומשווים לרכב לוק יוקרתי ואלגנטי. מה גם שבשנים האחרונות זה הפך לטרנד עולמי, שעושה את הרכב יותר "צעיר".

לפני המחיר, קראו את ההסבר המלא.

השאלה היא גם – מה משפיע על המחיר, או יותר נכון, איזה סוגי מוצרים קיימים בשוק. ובסוף נפרט את המחיר על ההשחרה הנפוצה כיום, שהיא הזולה ביותר והנוחה ביותר. היא לא נשארת על הרכב לתמיד, היא קלה להדבקה, וגם ניתן לעשות אותה בבית (יותר נכון: בחניית) הלקוח. (שירות שאנו בלעדיים בו). יש מדבקות שנמכרות בחנויות שונות או דרך רשת האינטרנט, שמקורם בסין או שמיוצרים באיכות ירודה, המלצתנו: אל תגעו בהם בכלל, הם לא יעילים, ואף עלולים לגרום נזק לשמשות הרכב, הכלל: "אם לא יועיל לא יזיק" לא תקף כאן. 

אז מה באמת המחיר להשחרת חלונות לרכב

יש אפשרות אחרת, והיא השחרת החלונות בלייזר, החיסרון הוא שהפעולה נשארת לצמיתות ולא ניתן להסירה, ולכן היא פחות אטרקטיבית, המחיר עלול להגיע עד ל-2500 ₪.  

אנחנו מדברים על השיטה הראשונה שהיא השחרה בשיטת ציפוי של מדבקה שחורה, המודבקת על החלון בעבודה מקצועית, קלה, מהירה ונקייה.

  • השחרה של כל הרכב: בין 500 ל-800 ₪.
  • השחרה של חלון אחד: בין 150 ל-300 ₪.
  • השחרת השמשה האחורית: בין 150 ל-300 ₪.

המחירים נתונים בטווחים, והם מושפעים מ: 

  • גודל החלונות.
  • דגם הרכב.
  • מורכבות העבודה.

לקבלת הצעת מחיר מפורטת ואינדיבידואלית או לקבלת ייעוץ – התקשרו אלינו, נשמח לשוחח אתכם:

ועוד לפני כן, קבלו מאתנו טיפ חשוב: כשאתם מזמינים השחרת חלונות, וודאו שהחברה מקצועית – שהציפוי מכסה את החלון כולו, וכן שאין בועות אוויר בין הציפוי לחלון. לכן יש להזמין ציפוי רק מחברה בעלת מוניטין.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»