כך תבחרו את ציוד הריגול הטוב ביותר

כל ילד חלם בוודאי לא פעם לבצע משימות סודיות או להקים חבורת מרגלים אמיצים שתמצא את כל האנשים הרעים ותמצה איתם את הדין. עבודת המרגלים אכן נשמעת מרתקת במיוחד – יש להם את כל הציוד הטוב ביותר ואת הגאדג'טים המשוכללים שמסייעים להם לפתור כל בעיה, מסובכת ככל שתהיה. בדיוק מסיבה זו, חולמים אנשים רבים להיות מרגלים גם כאשר הם עוברים את שלב הילדות והם כבר בוגרים.

ציוד ריגול – למה צריך את זה ביום יום?

ציוד ריגול אינו חייב לשמש רק מרגלים במשימות סודיות ועלומות, אלא הוא בהחלט יכול לבוא לשימוש יום יומי במקומות שונים שצריכים הגנה. ישנם אביזרי ריגול שונים שמתאימים לשימוש פרטי, ליחידים ואף כאלה שמותאמים לבתי עסק, לבתי ספר ומגוון מוצרים אשר משמשים חוקרים פרטיים או משרדי בילוש בחקירות שהם מבצעים.

המותר והאסור בציוד ריגול

כל אחד רוצה לדעת מה קורה כאשר הוא לא נמצא במקום כלשהוא, אם זה בשל צורך אמיתי, כגון מעקב אחרי עובדים במפעל ואם זה בשל סקרנות טהורה. אבל מה, חשוב לדעת כי לא בכל ציוד הריגול מותר להשתמש בכל זמן וגם על אלה שמותקנים במקומות פרטיים, קיימים הגבלות שימוש;

  • מכשירי האזנה – אסור לצותת לשיחות שלא משתתפים בה.
  • תוכנות מחשב – תוכנות רוגלה, שלוקחות מידע או מרגלות במחשבים אחרים, אסורות על פי חוק.
  • מצלמות מעקב – גם אם יש לכם תמונה ממצלמת מעקב שמוכיחה על פשע מסוים, היא לא תתקבל כראיה בבית המשפט ואף יכולה להעמיד אתכם כאשמים בהפרת פרטיות.

ציוד ריגול חוקי ואיכותי

כאשר יש צורך לרכוש אמצעי ריגול כלשהם לכל צורך שהוא, חשוב לוודא כי הוא ציוד שמותר לשימוש על פי החוק ולא תהיה כל בעיה חוקית של הפרת פרטיות כלשהיא. על כן, חשוב לרכוש ציוד ריגול רק אצל משווקים מורשים אשר מוכרים ציוד חוקי שניתן להשתמש בו ללא חשש. כמו כן, חשוב לוודא כי המשווק אכן מוכר רק ציוד איכותי שישה את העבודה המצופה ממנו כמו שצריך.

קראו עוד על: מצלמות נסתרות WIFI

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»