השוני בין ספר גברים לנשים

המאמר באדיבות https://www.davisbitton.com

הבדלים רבים קיימים בין ספר לגברים לספר לנשים. ראשית, גברים אינם דורשים תשומת לב לשיער שלהם כמו שניתן על ראש נשים. טיפול בשיער אישה, דורש מיומנות גבוהה יותר מאשר דורש ראש או שיער של גבר.

השוני בין ספר גברים לנשים |

אנדראס ווילד, ממכון ג'ון פרידה אומר: "גזרת שוליים על שיער יבש או עיצוב מחדש של החלקים הקדמיים בשיער, היא הדרך הטובה ביותר למסגר מחדש את פניך ולהוסיף מעט מראה טוב למראה שלך". לפעמים זה כל מה שצריך כדי להפוך שיער מגרוע ליפה.

מה לעשות כאשר קצוות השיער מפוצלים ויבשים? |

כמו שאומר אנדראס: "זה יגרום לשיער שלך להיראות בצורה שקופה יותר והסגנון כולו לא יראה מטופל ומושקע מספיק", אבל איך אתה יכול לזהות קצוות מפוצלים? במקום לבדוק את השערות הבודדות עם שערות עיניים, נסה לסובב קטע קטן בשיער, ולהסתכל שוב במראה.

ההיסטוריה של מכונת התספורת |

לכל ספר, יש לפחות צמד קוצץ שיער חשמלי בארסנל שלו. קשה לדמיין מה אנשי המקצוע האלה היו עושים בלי הכלי הזה שלא יסולא בפז. עם זאת, הייתה תקופה בה מכונות התספורת, היו מכשירים ידניים לא מורכבים ללא מנוע, מה שהפך את התספורת מפשוטה, למשימה מסורבלת במקרה הטוב.

הקוצץ הידני הראשון פותח במאה ה – 19 על ידי הספר הסרבי, ניקולה ביזומיץ'. תוך כדי המצאה זו הייתה לו כלי ידני ששימש באמצעות סחיטה ושחרור של זוג ידיות. 

עייף מאורח חייו האיכרים בגידול חזירים, ביזומיץ', החליט לברוח לעיר רומה, שם פגש את הספר פטר יבונוביץ', שהיה זקוק לחניך. ביזומיק לא רק מצא קריירה חדשה, אלא שההמצאה שלו התפשטה במהירות. 

שימוש במספרה ידנית |

מספרות השתמשו בכלים אלה כדי לקצץ שיער מהר יחסית, בסטנדרטים של המאה הראשונה. היצירה הייחודית שלו הביאה בסופו של דבר שינוי לעולם הספרים.

קוצץ השיער החשמלי, פועל באותו האופן כמו זה הידני, אך הם מונעים על ידי מנוע חשמלי הגורם ללהבים לנוע מצד לצד. זוג הקוצצים החשמליים הראשון, הומצא על ידי ליאו ג'יי וואהל.

אולי יעניין אותך גם קורס תסרוקות למתחילים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»