המסת שומן בקור, האם יש סכנה לכוויות?

אנשים רבים מגלים כי הם מתמודדים מול שומנים עקשניים שלא מוכנים לרדת מהם גם אם מתאמצים מאוד. הם מתעמלים, מנהלים משטר דיאטה קפדני, והשומנים הללו עומדים במרים… אלו עשויים להיות שומנים באזורים שונים בגוף והם באמת לא מגיבים לכל הניסיונות שלנו להסיר אותם.. הפתרון הוא המסת שומן בקור.

על מה מדובר?

המסת שומן בקור הוא טיפול שמבצעים אותו באמצעות מכשור מיוחד שמפנה קור בטמפרטורה מבוקרת לאזור הנדרש בגוף. העובדה שתאי שומן רגישים מאוד לטמפרטורה מביאה לכך שאין צורך לעשות שימוש בטמפרטורה קיצונית מאוד, די בקור מסוים שישפיע על תאי השומן ויתחיל את תהליך הפירוק שלהם מהגוף. הרגישות של תאי השומן לקור מאפשרת לנו להפנות קור לעבר האזור הרצוי, וזאת בלי לפגוע בתאים אחרים בגופנו. כיוון שעבור יתר התאים הקור הזה אינו משמעותי ולא גורם לכוויות או לשינויים מבניים אחרים.

כיצד משיג הטיפול תוצאות?

טיפול המסת שומנים בקור הוא טיפול שמתחיל בקליניקה. המטפל מפנה באמצעות מכשיר מיוחד את הקור הרצוי לעבר האזור המטופל. המטופל יחוש את הקרירות חודרת לגופו, והוא עשוי ליהנות משקט ושלווה במהלך הטיפול. אין כאב ואין תחושות לא נעימות. אם תרצו זה יכול להיות זמן של הרפיה ומרגוע… לאחר שהטיפול מסתיים מתחיל תהליך טבעי שבלוטות הלימפה אחראיות עליו. תאי השומן מומתים בעקבות הקור, והם יפונו מהגוף באמצעות המערכת הטבעית של הגוף במהלך התקופה הקרובה. לאחר תקופת מה נוכל להבחין כי תאי השומן אכן נעלמים מהגוף. השומנים הללו שניסינו נגדם את כל הכלים סוף סוף מתפנים מהזירה.

טיפול מותאם ומתקדם

אכן, תחום הטיפולים האסתטיים מציע לנו כיום פתרונות מתקדמים ושיטות נפלאות לשיפור המראה שלנו. אם גם אתם מתמודדים עם עודי שומן ואתם חפצים להסיר את התאים המטרידים הללו מגופכם, מומלץ לקבל פרטים על טיפולי המסת שומן בקור. זו אופציה מוצלחת ומומלצת שאינה כרוכה בסיכונים. והיא מאפשרת לנו ליהנות ממראה נאה ומגזרה מחמיאה – חרף שומנים עקשניים שלא הצלחנו להסיר אותם באף דרך אחרת.

אולי יעניין אותך גם הצרת היקפים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»