האם ניתן להבהיר את השיער ללא חומר הבהרה?

המאמר באדיבות https://www.davisbitton.com

הרבה נשים מבקשות ליהנות משיער בהיר יותר מצבע השיער הטבעי שלהן. לצורך כך הן נעזרות בתכשירים כימיים שונים, הם פונים אל מכוני יופי או אל מספרות על מנת ליהנות מהבהרה של השיער. אך האמת היא שקיימות שיטות אחרות ושונות מכל אלו שציינו לעיל אשר באמצעותן אפשר להגיע לתוצאה בהירה במידה משמעותית. מדובר בדרכים טבעיות באמצעו  חומרים ביתיים שנמצאים בכל בית.

התוצאות הן מדהימות. 

הבהרת שיער ללא נזקים

חשוב לדעת כי כל התכשירים הכימיים וכל מה שמשמש כיום את עולם היופי לצורך הבהרת השיער הם לא חומרים בריאים בלשון המעטה. לא פעם נוצרים נזקים לא פשוטים בעקבות השימוש בכל אותם החומרים המזיקים. השיער הופך להיות יבש, הוא מקבל מראה עייף וחסר חיים, הוא הרבה פחות שופע ובעצם הוא נראה ממש לא טוב. אז נכון שהצבע של השיער של השיער הופך להיות בהיר הודות לשימוש בכל אותם התכשירים. אך לא ממש בטוח כי שווה להפסיד את המראה הבריא של השיער רק על מנת לזכות כי השיער יהיה בהיר יותר.

דרכים טבעיות להבהרה של השיער

אנחנו כאן כדי להציע לכם מספר טיפולים טבעיים ואנחנו ממש ממליצים לכם לנסות אותם בבית.

דבש וחומץ

דבש הוא חומר שהוא משפיע במידה רבה על הבהרת השיער. השילוב של הדבש יחד עם שמן הזית מסייע בשמירה על איכות השיער כאשר השמן מונע את התייבשות השיער.

המתכון המדויק הוא – 

2 כוסות חומץ

1 כף דבש

1 כף שמן זית

1 כף קינמון.

יש לערבב את כל החומרים ולמרוח על שיער לח. יש לעטוף את השיער בכובע או מגבת למשך לילה ולשטוף אותו בבוקר.

תה קמומיל

כל תה באופן כללי משפיע על צבע השיער והוא מבהיר אותו. אפשר להשתמש בתה רגיל אך מומלץ לבחור בתה קמומיל אשר מציע רכיבים רבים המסייעים לבריאות השיער.

לצורך כך יש להשרות שקית של תה קמומיל במים למשך 10 דקות. לאחר שהתה התקרר לחלוטין יש למרוח אותו על השיער למשך 15 דקות.

אולי יעניין אותך גם החלקת קראטין

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»