האם מצבר יד שנייה יכול להיות טוב?

מצבר הוא זה אשר מניע את רכבינו ובנוסף, הוא אחראי לגל מערכת החשמל הקיימת ברכב. מצבר, תמיד כדאי שיהיה חדש ולא משומש אך אם בכל זאת החלטתם לרכוש מצבר משומש דווקא, כדאי לפני כן לדעת כמה דברים חשובים עליו.

האם מצבר יד שנייה יכול להיות טוב? |

כמו כל דבר בחיים, כך גם מצבר, רצוי שיהיה חדש לחלוטין. היתרון בכך הוא מכמה סיבות כשהראשונה שבהן, היא כמובן האופן בו יעבוד המצבר לאורך זמן. מצבר חדש, כמעט תמיד יעבוד יותר זמן וזה הישן.

דבר שני שחשוב לדעת כאשר רוכשים מצבר ישן, היא האחריות המגיעה איתו. מצבר חדש לרוב, נרכש יחד עם אחריות של 3 שנים לפחות. למה זה טוב? פשוט.. מצבר שנגמר בתקופה הזו או שהפסיק לעבוד מסיבות שונות, יהיה מאחריות החברה, דבר טוב לכשעצמו.

אחריות על מצבר חדש |

למצבר חדש קיימת אחריות של לפחות 3 שנים מרגע קנייתו או מרגע ייצורו. השקט שייתן עבורכם מצבר חדש יעשה את שלו וכך תהיו רגועים יותר בנסיעות למשך 3 שנים. זהו פלוס גדול עבור נהגים שמשתמשים ברכבם באופן יומיומי.

חשוב לזכור שלא רק מי שמשתמש ברכבו באופן יומיומי, צריך מצבר חדש עם אחריות אלא דווקא נהגים שנוהגים לא להשתמש לרכבם יתר על המידה והוא ומחנים אותו בחניית הבית למשך ימים רבים ללא שימוש, כן להם יהיה צורך במצבר חדש שכן אי נסיעה ממושכת ברכב גם כן גורמת למצבר להיהרס ולהתקלקל.

כמה עולה מצבר חדש? |

מצבר חדש, כך ברוב המקרים לפחות, לא יעלה על 500 ₪ ליחידה, כמובן אם מדובר המצבר לרכב רגיל שאינו גדול ומצריך עלויות נוספות. מסבר לרכב גדול יותר, יהיה יקר יותר מהסיבה הפשוטה, שהוא מגיע עם נפח גדול יותר וחזר יותר

מצבר יד שניה, יעלה בסביבות ה 250 ₪, והוא יתאים בעיקר לרכבים ישנים שאינם צורכים חשמל יתר על המידה. החיסכון במצבר ישן יהיה יתרון לרכבים ישנים בלבד שכן אלו החדשים, משתמשים ביותר חשמל ויצטרכו מצבר חדש.

אולי יעניין אותך גם מצברים ברחובות והסביבה

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»