איך מבצעים איתור נזילות?

כל הנושא של בדיקת אינסטלציה הוא נושא שעשה כברת דרך מהותית ומשמעותית ביותר בשנים האחרונות. 

מהתנהלות פרימיטיבית אשר כל כולה התבצעה בעזרת כלים פשוטים למדי, החלו לעשות שימוש במצלמות טרמיות משוכללות, באמצעים דיגיטליים שונים אשר אלו מקלים מאוד על העבדה של האינסטלטור כאשר הרווח המשמעותי הוא של האזרחים הסובלים מבעיות שונות באינסטלציה.

בעיות בצנרת…

אין כמעט בית שאינו זקוק מידי פעם בפעם בתיקון או בטיפול במערכת האינסטלציה. כמעט כל אחד מוצא את עצמו מתמודד עם תקלות שונות במערכת האינסטלציה ולא ממש משנה אם מדובר בדירה חדשה או ישנה. אלו וגם אלו חשופים לבעיות שונות בצנרת וכולם צריכים לדעת על שיטות הטיפול והתיקון שקיימים כיום.

אז מה היה בעבר?

בעבר, כאשר אדם סבל מנזילה במקום כלשהו בבית או שהשכנים התלוננו על נזילה מהתקרה מכיוון הצנרת של השכנים, היה הדבר מכניס להיסטריה ולחוסר אונים. כי כולם כבר ידעו. בעיה בצנרת זה מתכון בדוק לצרות. הדרך לאתר את מקור התקלה ואיתור הנזילות זה היה הקושי העיקרי והמהותי ביותר.

לצורך כך היו מרימים מרצפות בבית, היו קודחים בקירות או אפילו מזיזים ארונות קיר כבדים. זאת רק על מנת למצוא את הנקודה הבעייתית. לאחר שכבר נמצא המקור, היו מביאים כלים כבדים למקום על מנת לפתור את הבעיה. אלו יצרו הרבה הרס, הרבה לכלוך והרבה אבק ובלאגן בבית.

לאחר התיקון היה צורך בשיקום יסודי ומקיף אשר לא פעם עלה דמים מרובים.

איך מאתרים כיום נזילות?

כיום, החיים הרבה יותר פשוטים וקלים. אפשר לאתר בקלות רבה את מקורה של הבעיה בצנרת, זאת באמצעות מצלמות תרמיות משוכללות. אלו מאפשרות שליטה על הנעשה במעמקי הצנרת באמצעות הצצה קלה בלבד של המצלמה אל תוך הצינור.

כך יודעים בדיוק היכן הסתיימה או לחילופין מה המקום המדויק של הפיצוץ. גם הטיפול בתקלה נעשית כיום באמצעים משוכללים כך שתוך דקות ספורות בלבד ניתן לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר כאשר כמעט ולא נשאר כל זכר לבעיה שהייתה כמו גם לתיקון שהתבצע במקום.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»