איזה צעצועים לקנות?

צעצועים הם חלק בלתי נפרד הילדות של כל ילד החל מהגילאים הקטנים ביותר ועד גיל ההתבגרות. ישנם מגוון רחב של סוגי צעצועים המתאימים לכל שלב התפתחותי וכן לכל שלב קוגניטיבי בו נמצא הילד שלנו. מכיוון שהמגוון רק הופך להיות רחב יותר ויותר משנה לשנה אין ספק כי בחירת צעצועים עבור ילדינו הפכה להיות מאוד קשה ולעיתים קרובות אף מבלבלת. על מנת להקל על תהליך הבחירה נציג בפניכם כעת מספר טיפים שיעזרו לכם.

 

טיפים לבחירת צעצועים

העולם שלנו חווה התפתחות שאינה נפסקת והדבר בא לידי ביטוי ממש בכל תחום בחיינו, אפילו בתחום הצעצועים לילדים. במידה ואתם מחפשים אחר צעצוע ואינכם יודעים במה לבחור הנה מספר טיפים חשובים:

  • גיל הילד– משחקי שונים מתאימים לגילאים שונים. לרוב על גבי המשחק עצמו יופיע טווח הגילאים לו הוא מתאים. בחרו במשחק המתאים עבור גיל ילדיכם.
  • מטרת המשחקים– ישנם משחקי חשיבה אשר מטרתם לפתח את הילד מבחינה קוגניטיבית וישנם משחקים המשמשים להנאה בלבד. הגדרת המטרה לשמה אתם רוכשים את המשחק תעזור לכם בעת הבחירה.
  • טווח מחירים– כיום ניתן למצוא צעצועים בשקלים בודדים לצד צעצועים במאות שקלים. החליטו מראש מהו טווח המחירים אותו אתם מעוניינים להשקיע על מנת לבחור נכונה.

 

צעצועים מומלצים

פעמים רבות אנו מחפשים אחר משחקים אשר יספקו לילד שלנו רובד נוסף מלבד החוויה המהנה. נסו לחפש אחר משחקים אשר יקדמו אותו, יספקו לו מידע או יכולות מסוימות לצד הנאה. משחקי חשיבה הינם משחקים אשר מספקים זמן איכות כמשפחה, חוויה מהנה עבור הילד וכן פיתוח של מגוון רחב של יכולות. בחירת משחק נכונה תשאיר חותם על ילדיכם לאורך שנים רבות ותספק לו הנאה שאפשר להשיג רק על ידי משחק בצעצוע מיוחד.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – http://xigul.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»