איזה צעצועים לקנות?

1517890-min

צעצועים הם חלק בלתי נפרד הילדות של כל ילד החל מהגילאים הקטנים ביותר ועד גיל ההתבגרות. ישנם מגוון רחב של סוגי צעצועים המתאימים לכל שלב התפתחותי וכן לכל שלב קוגניטיבי בו נמצא הילד שלנו. מכיוון שהמגוון רק הופך להיות רחב יותר ויותר משנה לשנה אין ספק כי בחירת צעצועים עבור ילדינו הפכה להיות מאוד קשה ולעיתים קרובות אף מבלבלת. על מנת להקל על תהליך הבחירה נציג בפניכם כעת מספר טיפים שיעזרו לכם.

 

טיפים לבחירת צעצועים

העולם שלנו חווה התפתחות שאינה נפסקת והדבר בא לידי ביטוי ממש בכל תחום בחיינו, אפילו בתחום הצעצועים לילדים. במידה ואתם מחפשים אחר צעצוע ואינכם יודעים במה לבחור הנה מספר טיפים חשובים:

  • גיל הילד– משחקי שונים מתאימים לגילאים שונים. לרוב על גבי המשחק עצמו יופיע טווח הגילאים לו הוא מתאים. בחרו במשחק המתאים עבור גיל ילדיכם.
  • מטרת המשחקים– ישנם משחקי חשיבה אשר מטרתם לפתח את הילד מבחינה קוגניטיבית וישנם משחקים המשמשים להנאה בלבד. הגדרת המטרה לשמה אתם רוכשים את המשחק תעזור לכם בעת הבחירה.
  • טווח מחירים– כיום ניתן למצוא צעצועים בשקלים בודדים לצד צעצועים במאות שקלים. החליטו מראש מהו טווח המחירים אותו אתם מעוניינים להשקיע על מנת לבחור נכונה.

 

צעצועים מומלצים

פעמים רבות אנו מחפשים אחר משחקים אשר יספקו לילד שלנו רובד נוסף מלבד החוויה המהנה. נסו לחפש אחר משחקים אשר יקדמו אותו, יספקו לו מידע או יכולות מסוימות לצד הנאה. משחקי חשיבה הינם משחקים אשר מספקים זמן איכות כמשפחה, חוויה מהנה עבור הילד וכן פיתוח של מגוון רחב של יכולות. בחירת משחק נכונה תשאיר חותם על ילדיכם לאורך שנים רבות ותספק לו הנאה שאפשר להשיג רק על ידי משחק בצעצוע מיוחד.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – http://xigul.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»