איזה צעצועים לקנות?

1517890-min

צעצועים הם חלק בלתי נפרד הילדות של כל ילד החל מהגילאים הקטנים ביותר ועד גיל ההתבגרות. ישנם מגוון רחב של סוגי צעצועים המתאימים לכל שלב התפתחותי וכן לכל שלב קוגניטיבי בו נמצא הילד שלנו. מכיוון שהמגוון רק הופך להיות רחב יותר ויותר משנה לשנה אין ספק כי בחירת צעצועים עבור ילדינו הפכה להיות מאוד קשה ולעיתים קרובות אף מבלבלת. על מנת להקל על תהליך הבחירה נציג בפניכם כעת מספר טיפים שיעזרו לכם.

 

טיפים לבחירת צעצועים

העולם שלנו חווה התפתחות שאינה נפסקת והדבר בא לידי ביטוי ממש בכל תחום בחיינו, אפילו בתחום הצעצועים לילדים. במידה ואתם מחפשים אחר צעצוע ואינכם יודעים במה לבחור הנה מספר טיפים חשובים:

  • גיל הילד– משחקי שונים מתאימים לגילאים שונים. לרוב על גבי המשחק עצמו יופיע טווח הגילאים לו הוא מתאים. בחרו במשחק המתאים עבור גיל ילדיכם.
  • מטרת המשחקים– ישנם משחקי חשיבה אשר מטרתם לפתח את הילד מבחינה קוגניטיבית וישנם משחקים המשמשים להנאה בלבד. הגדרת המטרה לשמה אתם רוכשים את המשחק תעזור לכם בעת הבחירה.
  • טווח מחירים– כיום ניתן למצוא צעצועים בשקלים בודדים לצד צעצועים במאות שקלים. החליטו מראש מהו טווח המחירים אותו אתם מעוניינים להשקיע על מנת לבחור נכונה.

 

צעצועים מומלצים

פעמים רבות אנו מחפשים אחר משחקים אשר יספקו לילד שלנו רובד נוסף מלבד החוויה המהנה. נסו לחפש אחר משחקים אשר יקדמו אותו, יספקו לו מידע או יכולות מסוימות לצד הנאה. משחקי חשיבה הינם משחקים אשר מספקים זמן איכות כמשפחה, חוויה מהנה עבור הילד וכן פיתוח של מגוון רחב של יכולות. בחירת משחק נכונה תשאיר חותם על ילדיכם לאורך שנים רבות ותספק לו הנאה שאפשר להשיג רק על ידי משחק בצעצוע מיוחד.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו – http://xigul.co.il/.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תביעה לפיצויים מגרמניה
Blog
משה יצחקוב

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה? מדריך מקוצר

ככל שעובר הזמן, עם השנים שמשכיחות את הכאב, גם ניצולי השואה מתמעטים והולכים. כידוע ניצולי השואה זכאים לקצבאות שונות הן מהממשלה הגרמנית והן ממשרד האוצר הישראלי. רבים מהניצולים אינם מנצלים את זכאותם זו מכיוון שאינם רוצים להכניס את עצמם ל'כאב

קרא עוד»
סכיני שף עם חריטה
Blog
משה יצחקוב

סכיני שף עם חריטה – צריך לדעת למי לפנות

מעוניינים לרכוש סכיני שף עם חריטה וזאת כדי להפתיע אדם קרוב או לחדש את כלי המטבח שלכם ולהפוך את העבודה במטבח להרבה יותר נוחה וחלקה מבחינתכם? כל שתצטרכו לעשות זה לוודא כי אתם פונים אל חנות אשר נחשבת למומחית בתחום

קרא עוד»
קורקינט חשמלי בזול
Blog
משה יצחקוב

קורקינט חשמלי בזול – קונים במקום הנכון

לא רוצים לשלם מחיר מופרז על קורקינט חשמלי? אם אתם רוצים לקנות קורקינט חשמלי בזול, עליכם להתחיל בכך שתבדקו היטב את האפשרויות הקיימות לרכישה בחנויות המובילות. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות ובתוך זמן קצר כדי לברר טוב יותר את

קרא עוד»