החתול שלכם לא עושה ספורט – ככה תעזרו לו

נטורל באלאנס לחתולים

כל אחד זקוק לפעילות ספורטיבית הולמת כדי לשמור על הבריאות. זה נחוץ לכלל המערכות וגם למניעה של מחלות ועלייה במשקל. כל הכללים הללו נכונים לנו, בני האדם. ורלוונטיים בהחלט גם לחיות המחמד שלנו. היות וחיות מחמד שעברו ביות הן חיות שעלולות לסגל לעצמם אורח חיים עצל וחסר מעש, חשוב לנו כבעלים אחראיים לדאוג שהם יפעלו ויזיזו את עצמם כיאות. כי רק כך נוכל למנוע בעיות בריאות והשמנה.(להרחבה בנושא)

איך נעזור לחתול לעשות ספורט?

במידה ויש לכם חתול עצלן, כזה שלא מספיק מזיז את עצמו ולא דואג להניע את איבריו, עליכם לדאוג לו ולעשות מה שצריך כדי לעודד אותו לעשות ספורט. יש דרכים שונות לעשות את זה. אם כי חשוב שכל אחד יכיר את חיית המחמד שהוא מגדל ואת התחביבים שלו. ובהתאם לכך יבחר את הדרך הנכונה לעידוד החתול לעשות ספורט.

משחקים – דרך ראשונה היא באמצעות משחק משותף. חשוב מאוד שתקדישו לחתול את הזמן שלו. תוכלו להשתעשע ולשחק במשחקים שונים. וזאת כדי לגרום לו להביא, להרים, להגים ולרוץ.

טיולים – טיול משותף במזג אוויר נעים הוא דרך מומלצת מאוד. כמובן שהטיול צריך להתאים ליכולות של החתול ולרגישויות שלו. בטיול כזה אתם מהדקים את הקשר עם החתול, נהנים אתו וגם מדרבנים אותו לבצע פעילות גופנית.

צעצועים – כל חתול צריך שיהיו לו צעצועים מתאימים ואהובים עליו. צעצוע טוב הוא צעצוע שיגרום לחתול לנוע ולעשות פעולות שונות. במידה והחתול משתעמם עלינו לדאוג לו לחידושים ולגיוון בעניין. כי כאשר הצעצועים יגרו אותו הם יימשך לפעול ולהעסיק את עצמו בצורה הרצויה.

ייעוץ מקצועי

במידה ואתם מגלים כי למרות הניסיונות שלכם החתול אינו פעיל מספיק, שהוא עצלן ועולה במשקל בגין העניין. יומלץ לכם לפנות אתו אל וטרינר. ביקור כזה נועד לבחון את המצב הבריאותי של החתול. וכן לספק לכם את כל המידע הנחוץ לשם מציאת הדרך הנכונה לעזור לחתול לעשות ספורט ולאכול אוכל בריא כמו נטורל באלאנס לחתולים. הדרכה טובה תוכל להועיל מאוד, ולהקנות לכם כלים לעזור לחתול.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מבחר שטיחים לסלון
משפחה
דניאל זריהן

5 יתרונות בשטיחים בבית

לשטיחים בבית יש תפקידים רבים והמרכזי שבהם הוא ליצור אווירה ביתית וחמימה ותחושה נעימה ביותר, בכל מקום שבו הם ממוקמים. יתרונות של שטיחים בבית השטיחים

קרא עוד»