מעמד צהוב נגד החלקה

מעמד צהוב נגד החלקה

אם יש לכם עסק כלשהו שבין היתר מציע את שירותיו לקהל הרחב, אתם בוודאי יודעים שעליכם לעשות את כל מה שאתם יכולים בכדי לשמור על הבטיחות של הלקוחות שלכם, כאשר הם מגיעים למקום בו מצוי העסק. כמובן ששמירה על הבטיחות איננה חייבת להיות לידי ביטוי בדברים גרנדיוזיים, אלא גם ובעיקר בדברים הקטנים. כך לדוגמא: לאחר שמתבצעת שטיפה למרצפות המתחם של העסק, חשוב מאוד להתריע על כך ולהודיע ללקוחות שנכנסים לבית העסק וזאת בכדי שחלילה עם לא יחליקו על הרצפה הרטובה. נפילה כתוצאה מרצפה רטובה עלולה לפגוע באופן משמעותי באדם ואם לא התרעתם על כך מראש, עלולה לחשוף אתכם לתביעה.

מהו הפתרון?

אם אתם תוהים מהו הפתרון הטוב ביותר להתרעה בכל הנוגע לרצפות אשר נשטפו במים וסבון, הרי שכיום ניתן למצוא מעמד צהוב נגד החלקה. מדובר על מעמד איכותי ופרקטי, המתריע כי מדובר על רצפה רטובה וכי יש להיזהר בשל כך. המעמד הוא בעצם שלט שחובה להעמיד כאשר שוטפים רצפות בבתי עסק, בחדרי השירותים של בית העסק ועוד. ניתן למצוא מעמדים צהובים מעין אלה במסעדות, קניונים, חנויות שונות, מפעלים ובכלל, בעל עסק שכאמור מקבל קהל בין היתר. אין ספק שכאשר שוטפים את המתחם ולא מתריעים על כך, לקוח שנכנס אליו לא יזהר ועל כן יכול להחליק, להיפצע ובסופו של דבר אף לתבוע את בית העסק. העמדת מעמד צהוב נגד החלקה מונע את המצב הלא נעים הזה.

היכן ניתן לרכוש מעמד צהוב נגד החלקה?

על אף שניתן למצוא לא מעט שלטים צהובים המתריעים לגבי החלקה, חשוב מאוד לבחור בשלט איכותי, קל ונוח לשימוש של יולס שלטים, המתריע באופן ברור על סכנת ההחלקה שיש במקום בעת שטיפה. השלט חייב להיות פרקטי ונוח לשימוש בכל עת ועל כן, כדאי להזמין אותו מהטובים ביותר בתחום שלטים מעין אלה.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מה זה לולולמון
קניות באינטרנט
דניאל זריהן

מה זה לולולמון

לולולימון הוא מקום מיוחד למי מכן שרוצה להתחדש בבגדי ספורט כמו טייץ וחולצות ריצה איכותיים. אתר זה מספק היצע רחב של בגלי ספורט למתאמנת החדשה

קרא עוד»