נעלי עבודה מומלצות

נעלי עבודה מומלצות

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של נעלי עבודה, אך חשוב לבחור בנעליים האיכותיות והבטיחותיות ביותר. מדובר על נעליים מאסיביות וחזקות, אשר מסוגלות להגן על כפות הרגליים במקרה של תאונה. למשל, כל מי שעובד באתר בניה, חייב להקפיד על נעלי עבודה מומלצות, על מנת להבטיח לעצמו הגנה מלאה במקרה שחפץ כבד ייפול על כפות הרגליים שלו. כמובן שהדבר נכון עבור כל סוג של עבודה, אשר עלולה לסכן את כפות הרגליים. נעלי עבודה מתאימות למגוון רחב של תחומי תעשייה, היות והן מעניקות הגנה לפועל ומפחיתות באופן ניכר את אחוז הפציעות. הנעליים מיועדות עבור כל מי שעובד שעות ארוכות על הרגליים בתחומים מסוכנים או בתנאים מיוחדים. כמו כן, כדאי לדעת כי נעלים מסוג זה מסוגלות לשפר את רמת הפרודוקטיביות של העובדים ואת שביעות הרצון שלהם.

כל מה שכדאי לדעת אודות נעלי עבודה מומלצות

קודם כל, חשוב להבין כי ניתן היום למצוא בשוק סוגים שונים של נעלי עבודה, נעלי בטיחות מומלצות, כאשר כל סוג מתאים לתחום עבודה מסוים. לכן יש צורך לבחור את הנעליים בהתאם לסוג העבודה, לסביבה שלה, לסוג הסיכונים הטמונים בה וכדומה. מעבר לכך, הנעליים חייבות להיות מותאמות באופן אידיאלי לכף הרגל של העובד, על מנת לספק לו תחושת נוחות ותמיכה מלאה לכף הרגל. היום ניתן למצוא נעלי עבודה ייעודיות עבור מקצועות מסוימים, כמו למשל נעליים ייעודיות עבור כבאים, עובדים בגובה, חשמלאים וכדומה.

כמו כן, חשוב לדעת כי ישנם תקנים וכללים ברורים לגבי הגדרה של נעלי עבודה בטיחותיות. תקנות הבטיחות בעבודה אשר חוקקו בשנת 1997, מבהירות באופן ברור ומדויק מהן נעלי עבודה בטיחותיות ומהם התקנים שהן מחויבות לעמוד בהם. לכל נעל יש את הסימון שלה, אשר מבהיר מהן התכונות של הנעל ולאיזה סוג עבודה היא יכולה להתאים. למשל, ישנן נעליים בעלי התנגדות לחדירה, לעומת נעליים אחרות המסוגלות לבודד חום או מוליכות חשמלית. כמו כן, ישנן נעלי עבודה עמידות במים, מבודדות מקור, בעלות התנגדות להחלקה וכדומה. לכן חשוב לבחור את הנעל המתאימה ביותר לתנאי העבודה שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מערכת ישיבה
בית וגינה
דניאל זריהן

איך מערכת ישיבה מוסיפה לעיצוב הבית?

המאמר באדיבות רהיטי בית אלי כשקונים מערכת ישיבה חדשה, צריך להבין שמדובר באלמנט מרכזי מאוד שמשפיע על עיצוב הבית. כשמבינים באילו אופנים מערכת הישיבה מוסיפה

קרא עוד»