שעונים לנשים – אילו מותגים הכי מומלצים?

שעונים לנשים

שעוני יד היו מאז ומתמיד כאחת האופציות הטובות ביותר למתנה לאישה. מדובר בפריט אופנתי מהודר שטוב שיהיה לנו במגירה או בארון כמה ממנו בעיצובים שונים כדי להתאימו ללוק שונה, לבגדים שונים ולשימושים שונים. כמו כן מדובר בפריט מהודר שלא מבייש גם תכשיטים מכובדים. כאשר בוחרים שעון יד לאישה צריך לקחת בחשבון את המידה הנכונה עבורה, סגנון וצבע מועדפים וכמובן שעון של מותג יוקרתי ואיכותי שהיא תרגיש טוב לענוד אותו.

איך בוחרים שעונים לנשים במתנה?

  • מידה – בשלב הראשון אתם רוצים לוודא את המידה של האישה. כלומר לקחת שעון אחר שהיא משתמשת בו בדרך כלל ולהתאים את הגודל של השעון החדש אל השעון הקיים. ניתן כמובן לרמוז לאישה שיש לה מתנה בדרך אבל מבלי שהיא תדע מהי בדיוק המתנה ולמדוד לה את היקף היד באמצעות סרט מדידה. השעון צריך להיות מצד אחד מעט יותר גדול מההיקף ומצד שני לא גדול מדי כדי שלא ייפול מהיד.
  • צבע – יש שעונים מזהב, מכסף, בלבן, בשחור, בצבע ורוז רוז ועוד. 
  • חומר גלם – האם השעון צריך להיות ממתכת? מה עובי הציפוי? האם הוא לא יחמיץ ויחליד? יש כמה סוגים ועיצובים של רצועות שגם כן חשוב להתאים לסגנון המועדף על האישה.
  • מחוגים/מספרים?
  • צמיד תואם? – ניתן לרכוש סט של שעון וצמיד תואם.
  • מותג מוכר – לבסוף כמובן חשוב לבחור במותג מוכר. 

 

מהם המותגים המובילים כיום בתחום?

מותג שעוני נשים מוכר זה מותג שיש לו מוניטין חיובי בתחום. לא חייבים לקנות שעונים בעשרות אלפי שקלים וגם לא באלפי שקלים כדי שיהיו שעונים איכותיים, עמידים ובעלי מראה יוקרתי ומהודר. גם שעונים בכמה מאות שקלים הם בהחלט מכובדים ומשפרים משמעותית את המראה. מותגים מומלצים: אמפוריו ארמני, מיכאל קרוס, קלווין קליין, דניאל וולינגטון, קורן ועוד.

מעוניינים להזמין אונליין? בקרו בחנות: https://www.inbarjewelry.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»