למה כדאי לגדל כלב גזעי?

בית גידול לקינג צ'ארלס
חושבים על אימוץ כלב גזעי? רוצים לצרף כלבלב חמוד כזה למשפחה? אנחנו כאן על מנת להמליץ לכם על אימוץ כלבים גזעיים מבית גידול לקינג צ'ארלס.

יש הרבה מאוד סוגים של כלבים בעולם. יש כלבים גבוהים ויש כלבים נמוכים. יש כלבים כבדי משקל ויש כלבים קטנטנים. יש כלבים עם אזנים שמוטות ויש כלבים עם אוזניים זקופות וקצרות. ש כלבים עם אפים פחוסים ויש כלבים עם אפים סולדים.  בעצם זה ממש כמו אצל בני האדם. גם מבחינת תכונות האופי יש הבדלים בין הכלבים. כך גם הם שונים מבחינת היכולות הפיזיות שלהם כמו גם המטען הגנטי שלהם.

כל אחד והכלב שלו

אז היות וגם לנו, בני האדם אופי שונה ותכונות והעדפות שונות מאדם לאדם, הרי שגם לכל אחד מאתנו יתאים סוג אחר של כלב. כל אחד אוהב את הכלב שלו, את זה שיהיה החבר הטוב שלו

יש אנשים שרוצים להציל את הכלבים מגורל אכזר על כן הם מעדיפים לגדל כלבים מעורבים. בכך הם למעשה מצילים אותם מגורל אכזר. עבור אנשים שהשושלת המשפחתית של הכלב חשובה להם כמו גם היכולת לדעת ולהכיר מראש את האופי של הכלב, תהיה הבחירה בכלב גזעי.

למעשה יש בעולם מעל ל – 300 סוגים של כלבים גזעיים. הם נחלקים לקבוצות על פי ארץ המוצא שלהם כמו גם על פי התפקיד אשר מיועד להם. אם זה כלבי ציד ואם כלבי שמירה. כלבי ליווי או ככלבי שעשועים. כל קבוצה ולכל גזע יש את המאפיינים הפיזיים וכמובן גם המאפיינם ההתנהגותיים אשר אלו משותפים לגזע אשר אליו משתייך הכלב הספציפי.

חשוב לדעת כי כלב גזעי יהיה מוכר רשמית רק אם הוא יישא תעודת יוחסין והוא רשום בארגון מהמוכרים בארץ או בעולם.

קראו על: כלבים קינג צ'ארלס
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»