מה צריך לדעת על מייבשי כביסה לפני שרוכשים?

מייבשי כביסה

מייבש כביסה הפך בשנים האחרונות כמעט מוצר חובה אשר בלעדיו קשה מאוד להסתדר. אז זה לא שאי אפשר להסתדר בלי מייבש כביסה. עדיין ישנם ימים יפים בהם השמש הזורחת מייבשת היטב את הכביסה התלויה על חבלי הכביסה תוך שעות ספורות ממש. אך ברור שלא תמיד יש לנו את הזמן לתלות את כל הכביסה על החבל וגם אין לנו את האפשרות להמתין עד שהכביסה תתייבש. או אז יהווה מייבש הכביסה מוצא מעולה.

בל נשכח את עונת החורף הקרה אשר בה הכביסה ממש לא מתייבשת. גם אם לא יורד גשם והכביסה לא נרטבת, עדיין, הקור העז והשמש שמסתתרת לה מאחורי העננים לא תורמים כלל לכביסה שהיא לא מתחילה להראות סימני התייבשות.

איך בוחרים מייבש?

אז הבנו כי אכן נחוץ מאוד שיהיה מייבש כביסה בבית, גם אם לא יעשו בו שימוש קבוע. האפשרות לייבש במהירות את כל הכביסה, היא אפשרות חשובה ונחוצה וברוב המקרים אי אפשר לוותר עליה.

אז כאשר אתם באים לבחור את מייבש הכביסה עליכם לשיחם לב למספר נתונים חשובים.

  1. מייבש איכותי שלא יהרוס את הבגדים – יש מייבשי כביסה אגרסיביים שהם לא ממש איכותיים. אלו הורסים את הבגדים, מוציאים ממנו סיבים וגו8רמים לבלאי מוגבר בבגדים.
  2. מייבש כביסה בהתאם לגודל שלך מכונת הכביסה – חשוב שהמכונה תוכל להכיל את אותה הכמות שמכילה מכונת הכביסה. כך השימוש בו יהיה נוח ואחיד.
  3. צינור הפליטה של מייבש הכביסה – מייבש כביסה אמור לשחרר החוצה את האדים. חשובה לבדוק כי יש לכם פתח להוציא דרכו את צינור הפליטה. חשוב להכיר את האפשרות של מייבשים ללא צינור פליטה חיצוני שעשוי להקל את השימוש בו.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?