מה החשיבות של הגהה לשונית בכתיבה אקדמית?

עריכת לשון

הגשת עבודה אקדמית היא שלב משמעותי וחשוב מאוד לכל סטודנט באשר הוא. לא משנה אם מדובר על תואר ראשון, שני או כל שלב אחר בלימודים, תמיד חשוב מאוד כי העבודה תהיה מקצועית והולמת, והיא תתאים לרמה של מגיש העבודה. בגין כך יש להשקיע ולטרוח בכתיבת העבודה, ולוודא כי היא אכן נכתבה כראוי, והיא מחדשת ומביאה תכנים הולמים שרלוונטיים לנושא ולקורס.

שגיאות, פיסוק וניסוחים

מלבד לרמה המקצועית של העבודה מבחינת התוכן והרעיונות שהיא מכילה, חשוב להזכיר את נושא ההגהה והעריכה הלשונית. יש לדעת כי אמנם העבודה אינה אמורה לבטא את היכולות שלכם בשפה העברית, ולהציג את כישורי הניסוח שלכם. אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שהכתיבה והניסוח משפיעים על הרמה של העבודה בצורה ניכרת. מסיבה זו יש סטודנטים רבים שבוחרים להיעזר בכותב חיצוני אשר הוא יהיה אחראי על נושא העריכה והניסוח. ומלבד זאת – גם על ההגהה ועל העריכה הלשונית. המטרה הינה להבטיח כי כל הטקסטים נוסחו כנדרש, וכי העבודה אינה כוללת טעויות ושגיאות מביכות.

להתאים את רמת הכתיבה לרמת העבודה

כדי להבטיח כי העבודה כתובה כיאות, כדי להיות בטוחים שהיא לא כוללת בתוכה שגיאות לא רצויות או ניסוח מסורבל ולא מובן, נכון לשלוח את העבודה האקדמית להגהה ולעריכה לשונית בiEdit הגהה זו נערכת על ידי עורכים לשוניים בעלי חוש מפותח לזיהוי ולאיתור שגיאות מכל הסוגים. תוך כדי הגהה הם מבצעים את העריכת לשון מתקנים את הטעון תיקון. כך שעם תום העבודה אתם מקבלים לידיכם עבודה רהוטה שכתובה היטב. יש מקרים בהם המגיה הלשוני ישאיר לכם הערות כדי שתשקלו אתם כיצד לתקן ומה נכון לשנות בעבודה על פי התוכן והמסר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תכשיר ביתי לעור הפנים
Blog
דניאל זריהן

טיפוח העור רק לנשים?!

טיפוח העור רק לנשים זה דבר שקרה בעבר. במציאות העכשווית גם גברים רבים מגיעים לטיפול בעור שלהם באופן רציף וקבוע.  טיפוח העור לגברים  גברים רבים

קרא עוד»