מהו מעלון מדרגות

1890820-min

הקדמה הביאה עימה דברים חשובים לאנושות. קחו לדוגמא את המעלון – מעין מעלית המוצמדת לגרם המדרגות ומעלה את היושב בה אל הקומה העליונה ובחזרה ללא כל מאמץ מצידו. אז מהו בעצם מעלון מדרגות?

 

מהו מעלון מדרגות

מעלון מדרגות הוא סוג של מעלית אך היא חיצונית ולא מובנת בתוך קיר כמו שאנו מכירים. זוהי מעלית המסתכמת בכיסא המוצמד אל מסילה חשמלית, שהיא כמובן קשורה אל קיר לאורך המדרגות.

אדם תשוש או מי שכוחו אינו כבימי בחרותו ואינו מסוגל לעלות את מדרגות הבית שלו בכוחות עצמו, המעלון בא לעשות לו את העבודה ולהרים אותו אל מחוז חפצו בשלום.

 

מי צריך מעלון?

מעלון לנכים נועד בעיקר לאנשים מאוד מבוגרים שכוחם אינו כמו בעבר והם גרים בבית דופלקס או שיש בו כמה מדרגות. לאנשים אלו הומצא המעלון. נכון, המעלון מתאים כמובן לכל אדם שחפץ בו אך מכיוון שעלותו היא יקרה מאוד, כדאי לראות אם התקנתו אצלכם תהיה רלוונטית.

אנשים מבוגרים וזקנים, יכולים לרכוש את המעלון בסכומים מאוד אטרקטיביים וכמובן להיעזר בחברות הביטוח ובביטוח לאומי לשם כך.

 

כמה עולה מעלון?

עלותו של המעלון אינה זולה בכלל. מכיוון שרק על הפטנט יש בלעדיות אדוקה, המחיר שלה יהיה בהתאם. המחיר של המעלון יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים במקרים מסוימים כך שתצטרכו לראות האם אתם באמת זקוקים לו.

חפשו את החברה שתיתן לכם את מלוא הקשב באשר למעלון אותו תרצו, ותוכלו לרכוש אותו במחירים הוגנים.

 

למה נועד המעלון?

עבור אנשים רבים, היותם מוגבלים לכיסא גלגלים לא הייתה תוכנית חייהם. אבל בגלל טרגדיה בלתי צפויה, מחלה או שנות הזדקנות, מצאו את עצמם נכנסים לעולם שמעולם לא הכירו.

משתמשי כסאות גלגלים נתקלים במספר אתגרים שהבולט בהם הוא ניידות מוגבלת. לדוגמה, אולי המסדרונות בבית הספר או במקום העבודה מתגלים כקטנים מכדי שכיסא הגלגלים יתאים לנוע בהם.

ככל הנראה, המקומות שתרצו לחקור מורכבים ממשטחים לא אחידים שקשים מדי לנווט בהם ולטייל בהם בתחבורה ציבורית קשה במיוחד.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»