שירותי גרירה – כמה זה יעלה ואיך תדעו שהזמנתם חברה מקצועית?

שירותי גרירה

מכירים את המקרים האלו שבו הרכב שלכם מושבת, אין לכם יכולת פתאום ככה סתם באמצע הדרך? הוא כבר לא מניע? נתקע? ואתם מרגישים די חסרי אונים. במקרה שכזה הפתרון היחידי הוא שירותי גרירה של הרכב למוסך שאותו תבחרו על מנת שהרכב יוכל לעבור את הטיפול המתאים ולחזור לכביש כמה שיותר מהר. קראו בהרחבה באתר חברת מנופים!

כמה זה יעלה לכם?

במידה ובמסגרת ביטוח הרכב שלכם יש תוספת של שירותי גרירה, המחיר הוא לא גבוה ויגיע לסכום של 150-300 ש"ח וברוב המקרים החברה שמבצעת את הגרירה הנה חברה שיש לה הסכם עם חברת הביטוח.

במידה ואין לכם סעיף של שירותי גרירה המחיר יכול להגיע לסכום של כמה מאות שקלים יותר בממוצע שנע בין 500 ל-700 ש"ח.

בכל מקרה, כדי שהגרירה תתבצע עליכם להתקשר למוקד השירות של חברת הגרירה והוא זה שמפנה אליכם את הגרר הכי קרוב והכי זמין על מנת שיתבצע שירות הגרירה. 

למה לשים לב אם אני מזמין גרר שלא דרך חברת הביטוח?

ראשית, אם אתם זקוקים לשירותי גרירה במהלך היום, ניתן ליצור קשר ישירות עם המוסך שלכם (חשוב לשים לב לפעמים למוסך יש שירותי חירום של 24/7). כדאי להתייעץ עם המוסך באשר לחברת הגרר שהם ממליצים להזמין, על מנת שתקבלו את השירות המקצועי ביותר.

שנית, כדאי מאוד לבחור בשירותי גרירה של חברה גדולה ומוכרת, שתמיד תהיה כתובת לפתרון של בעיות שונות. חשוב לציין, שאותן חברות עובדות גם עם קבלני משנה לשירותי גרירה, אבל אלו חייבים לעבוד בסטנדרטיים קפדניים.

דבר נוסף, תתעקשו מול חברת הגרירה לגרור את הרכב למוסך שלכם, גם אם זה במרחק גדול יותר מהמוסך שמוצע לכם. חברת גרירה טובה לא תעשה מזה סיפור.

לסיכום, זה לא נעים להיתקע עם הרכב, אבל אם כבר נתקעים, כדאי שחברת גרירה מקצועית וטובה תעניק לכם שירות ותגרור את הרכב למוסך שלכם.

> קראו גם על השכרת מנופים!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»