קצרים במקום אחסון? מחסן גינה הוא פתרון מושלם

young-female-ethnic-worker-choosing-pallet-from-metal-3873876

לכל אחד מאתנו יש ציוד רב בבית. כדי ליצור חללים מאווררים במקום מקומות דחוסים בכל רחבי הבית כמו לדוגמה בחדרים, כדאי לפנות חלק מהציוד ולהעבירו למחסן. בדרך זו יוצרים מצד אחד מיקום מרוכז שבו נמצאים כל הפריטים אשר אינם נחוצים ביום יום ומצד שני מצליחים להוציא הרבה מאד דברים מהבית. כך יוצרים מקום פנוי בארונות האחסון הביתיים אשר ינותבו לטובת מוצרים יום יומיים כמו ביגוד והנעלה, או פריטים משפחתיים כלליים כמו מצעים ומגבות.
באתר זה תוכלו להתרשם ממבחר מחסני גינה שיתאימו לצרכים שלכם!

העברת ציוד למחסן 

כל משפחה מעבירה למחסן את הציוד אשר נראה לבני הבית שהוא מיותר בבית, כיוון שהוא תופס מקום רב והוא גם ציוד שהשימוש בו הוא מועט או עונתי.

בין הפריטים שאפשר לאחסן אפשר למצוא ציוד קיץ לים כמו גלשנים, מחצלות, אוהלים, ציוד לקמפינג כמו גזיה וכלי אוכל ייעודיים. בנוסף לכך, אפשר להעביר לשם כלי עבודה חשמליים כמו מקדחה ומברגה, ארגז כלי עבודה הכולל מפתחות שוודיים, מברגים, צבתות, פטיש, משור ועוד. 

מחסן הוא פתרון אידאלי לאחסנת אופניים כך שהם לא יהיו במרפסת. במחסן הם מוגנים מפני רוחות, גשם ושמש חמה וכך לא ייגרמו להם נזקים במהלך האחסון בין מועדי הרכיבה על האופניים.
מחסן מתכת לדוגמא, יכול להוות עבורכם פיתרון מעולה לאחסון איכותי!

ציוד שיכול להימצא מחוץ לבית 

בבתים שאינם גדולים, כל נישה היא מהותית ולכן קיימת אופציה להציב במחסן את מכונת הכביסה ומעליה את מייבש הכביסה. בדרך זו נוח מאד להפעיל במחסן את המכונות ובמקביל מתפנה שטח משמעותי בבית, במרפסת השירות לטובת מטרות אחרות. 

אחת האפשרויות היא להרחיב את חדר הרחצה וכך ליצור מקום נוח יותר לבני הבית על חשבון המיקום אשר היו בו מכונת הכיסה ומייבש הכביסה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»