אמצעי המניעה היעילים ביותר

אמצעי מניעה

אם את מחפשת אחר אמצעי מניעה יעיל שאינו הורמונאלי וכזה שאינו מפריע לתשוקה וללהט בזמן שאת מקיימת יחסי המין – כדאי שתכירי את דפי קוטל הזרע המוכרים כדפי VCF – שנחשבים דרך מעולה למנוע הריון. שוק אמצעי המניעה מכיל מגוון מוצרים כמו גלולות, התקן תוך רחמי, קונדומים ושאר אמצעים. ובכול זאת יש את מי שמעדיפה אמצעי מניעה אפקטיבי, לא הורמונאלי שאין בו תופעות לוואי או סכנות. מלבד זאת, שימוש באמצעי אשר יעיל לכ – 3 שעות מתחילת השימוש: יהפוך את יחסי המין לזורמים ונעימים יותר. 

אז מה צריך לדעת על דפי קוטל זרע?

דפים אלה ידועים בשם דפי VCF והם דפים קטנים שמשווקים בחבילות של 9 דפים קטנטנים ודקים בכל חבילה. את הדף עצמו אותו מחדירים בצורה וגינאלית, תוך שהוא מכיל קוטל זרע במידה מספיקה וודאית למניעת הריון. הדף אינו מכיל הורמונים כמו גלולות או התקנים תוך רחמיים, ואינו משבש את הלהט וההרמוניה ביחסי המין כמו קונדום או דיאפרגמה. לכן אמצעי מניעה כזה נחשב פופולארי במיוחד ויעיל עבור נשים וגברים. 

למה כדאי לבחור בדפי VCF? 

בתחילה, חשוב לדעת כי דפים מסוג זה קיימים כבר יותר מעשרים שנה והם שונים מאמצעי מניעה אחרים, משום שהם אסטטיים, לא נראים לעין, אינם מורגשים ופעילים כ3 שעות לאחר ההחדרה: לכן אפשר להחדירם בקלות לווגינה לפני קיום יחסי מין. בנוסף לכך, הדפים אינם מצריכים ניקוי ושליפה משום שהם מתמוססים בקלות בגוף, וחשוב מכול – אינם מכילים הורמונים שעלולים לשבש את תפקודי הגוף. אז אם אתם רוצה למנוע הריון ללא תופעות לוואי – זה הזמן להזמין חבילת התנסות בדפי VCF.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
דניאל זריהן

מאוורר תעשייתי – יתרונות וחסרונות

באזורי תעשייה שונים, התקנת מאווררים תעשייתיים איכותיים היא בלתי נמנעת עבור יזם מצליח. מאווררים ידועים כמביאים לתנאי העבודה הטובים ביותר על ידי ויסות זרימת האוויר.

קרא עוד»