בגדי ים שיתאימו לנשים בהיריון

בגדי ים לנשים בהיריון

גם אם אתן כבר רגילות למעלות הגבוהות שיש לנו בארץ, אם אתן בהיריון אתן בוודאות נחשפות לתחושות חום חדשות שמעולם לא היכרתן. ובזמן שאתן עסוקות בלגדל בן אדם בבטן, אין שום סיבה שלא תוכלו להשתכשך במים ולצנן את כולכן. כולל את זה שבבטן. אז אחרי שהבנתן שהגוף שלכן הולך להשתנות או כבר התחיל להשתנות, מן הסתם יש בגדים שכבר לא עולים עליכן. כן, זה גם תקף לבגדי הים שלכן.

ובזמן שיש נשים שבוחרות להישאר עם הבקיני מתקופת הרווקות, ישנם בגדי ים שיכולים לתת לכן להרגיש בנח ובחופשיות בגוף שלכן, גם כשהוא הולך הרבה לפניכן.

> בדקו בגד ים שלם באתר מורנה מעצבים

השליש הראשון

לאחר שקיבלתן עליכן את השינוי העומד לקרות בגופכן, תוכלו למצוא בגדי ים מסוג טנקיני, שהוא למעשה גופיית בגד ים. הטנקיני נותן מראה של בגד ים שלם אבל מאפשר לך לזוז בחופשיות יתרה ולהתרחב בנעימים בתוכו. כמו כן, רצוי לחפש תחתוני בגד ים שיהיו ידידותיים להיריוניות, כמו למשל עם חוטים בצדדים, שתוכלו להרחיב עם התקדמות ההיריון.

השליש השני

השליש השני של ההיריון הוא בעצם השליש שבו אתן משתנות באמת. ולמרות השינוי הניכר לעין, בגד הים שלכם יכול להישאר איתכן עוד מהשליש הראשון. כאשר כל אישה מתפתחת בצורה שונה בשליש השני של ההיריון, רק אתן יכולות לדעת האם נוח לכן עוד בבגד הים של השליש הראשון או להתקדם ישר אל בגדי הים של השליש האחרון של ההיריון שלכן.

השליש השלישי

אתן גדולות וזוהרות והטנקיני שלבשתן בשליש הראשון לא עושה אותות הצלחה על הבטן העגולה שלכן. על כן, ההמלצה שלנו תהיה ביקיני תומך או טנקיני להיריון ואם ממש התרחבתן אז אפשר לבדוק בגדי ים למלאות. ביקיני תומך הוא ממש כמו כל ביקיני אחר, רק שכמו בחזיות הרגילות, גם לחזיית בגד הים יש ברזלים והוא נותן תמיכה רבה יותר לאזור החזה, שכרגע עבורכן הוא ממש גדול.

כמו שבטח כבר הבנתן, יש לכן אפשרויות מגניבות ממש לבגדי הים, השתדלו לא לבחור בגדי ים שלמים מאחר ויש להם גבול מתיחה. לבטן שלכן כמובן אין.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תכשיר ביתי לעור הפנים
Blog
דניאל זריהן

טיפוח העור רק לנשים?!

טיפוח העור רק לנשים זה דבר שקרה בעבר. במציאות העכשווית גם גברים רבים מגיעים לטיפול בעור שלהם באופן רציף וקבוע.  טיפוח העור לגברים  גברים רבים

קרא עוד»