אז מה יש לנו לחדש לכם בעניין תאורת קמפינג? אתם לא מבינים בכלל!

תאורת קמפינג

כשמתכננים טיול ובעיקר קמפינג, יש לא מעט פריטים שכדאי לארגן מראש. אחד החשובים שבהם הוא אמצעי תאורה איכותי. יכול להיות שיש לכם פנס, יכול להיות שיש לכם אפילו שניים, אבל יש לנו משהו לחדש לכם בעניין תאורת קמפינג, שאתם לא מבינים בכלל! הכירו את אמצעי התאורה עם הפטנט הלוהט שכדאי לקחת לכל טיול בטבע, ובפרט לשהות לילית.

מנורה או פנס? קבלו גם וגם

בטיולים מסוימים שעורכים בחיק הטבע, למשל בטיולי מערות, חיוני להחזיק פנס צמוד. לעומת זאת, גם אם לא מתוכננת עצירה מאתגרת במערה, בלינת לילה טוב שיהיה אמצעי תאורה שניתן להציב ליד שק השינה, באוהל או ליד שולחן הפיקניקים בערב. ומה שיש לנו לחדש לכם הפעם בעניין תאורת קמפינג זה הדבר הבא: גוף תאורה לשטח, שבעצם משלב בתוכו לא רק פנס או רק מנורה, אלא גם וגם.

מדובר בגוף תאורה שניתן להציב על שולחן, על הקרקע, על סלע וכן הלאה. ובאותו המכשיר יש גם פנס מובנה. ובמקום סוללות, את המכשיר המתוחכם הזה מטעינים בכבל יו אס בי, בעזרת המצת שברכב. גוף התאורה הזה קל לנשיאה, הוא כולל פנס לד חזק ואפילו בנוי בצורה שהופכת אותו מוגן למים, וגם נותן מעל 15 שעות תאורה.

הפטנט שייתן לכם הרבה יותר מתאורה

אם חשבתם עד עכשיו שמדובר על תאורת קמפינג טובה מאוד, מיד תגלו שמדובר על תאורת קמפינג מצוינת, לא פחות. באותו המכשיר משלבים עבורכם קוטל יתושים מובנה. אם לא בראש שלכם להיעקץ שוב ושוב במהלך הטיול או הקמפינג, יש לכם את המכשיר שמבצע את כל הפעולה. תאורת שטח, פנס וגוף תאורה עם קולט יתושים שיכול לפעול במשך שעות רצוף.

>  למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.aquaview.co.il!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

שעונים מעוצבים 

עם כניסת הטלפונים החכמים לחיינו, רבים ויתרו על שעוני היד, אבל שעונים לבית עדיין נחשבים למוצר חובה חשוב וחיוני, המשלב גם דקורציה במיטבה. אז איזה

קרא עוד»