אביזרי עישון שכדאי שיהיו לכם

אביזרי עישון

בין אביזרי העישון שכדאי שיהיו לכם תמצאו אצלנו מגוון נרחב המתאים למבחר פודים, למבחר מכשירים כך שיתאימו לכם.

מבחר זכוכית החלפה לסיגריות, תיק לאחסון כלים, מתאם טעינה JUUL, פוד החלפה לסיגריית VINCI, צבת קרמיק LAIWANG, מכשירי אידוי, צינורות, צינורות מים, ערכה לבנייה עצמית, מטען סוללות מבית NITECORE, מיכל החלפה למכשירים שונים ועוד… 

> קראו על ערכות לסיגריות אלקטרוניות בלינק https://ismokeplus.co.il/product-category/kits/

קנו ציוד לעישון ואביזרים לעישון מיטבי ומהנה במיוחד

קנו בביטחון את הסיגריות האלקטרוניות, הסיגרים האלקטרוניים והצינורות האלקטרוניים שלכם! כל מוצרי הסיגריה האלקטרונית המסוגננת שלנו מגובים בהבטחת החזר כספי למשך 30 יום. בנוסף אנו מציעים מלאי רחב בעבורכם.

חבל שלא תעזור לעצמך ולהתאים לך את העישון או את תהליך הניקוי של המכשיר שלך. 

בקנייה דדרכנו תוכלו להנות מ 60 יום אחריות יבואן, אפשרות למשלוח אקספרס, 3 תשלומים ללא ריבית, ועד 12 תשלומים ללא ריבית. 

בואו ליהנות מהנחות מסיביות על מיטב מוצרי הנוזל האלקטרוני: נוזל אלקטרוני בטעמים, פריטי השמת נוזל אלקטרוני ועוד.. נוזל אלקטרוני הוא התערובת המשמשת במוצרי אדים כמו סיגריות אלקטרוניות ומכילה בדרך כלל פרופילן גליקול, גליצרין, ניקוטין, חומרי טעם וריח, תוספים ועוד.. 

אביזרי עישון במחיר המשתלם ביותר

קנו צינורות זכוכית סיטונאיים, אביזרי עישון, סיגריות אלקטרוניות, מחסניות ברשת במחיר הנמוך ביותר. הזמינו סיגריות אלקטרוניות באתר זה ומילאו מחסניות במחיר המשתלם ביותר!

העישון הנוח והמשתלם ביותר הינו אלקטרוני

נתונים שנאספו מראים כי חבילת סיגריות שווה ערך לנוזל של סיגריה אלקטרונית בנפח של  2 מ"ל. לכן נוזל של סיגירה אלקטרונית בנפח 10 ml יהיה שווה לחמש חבילות סיגריות, משמע – בערך 100 סיגריות. בדרך כלל אנו מגלים כי מעשן ממוצע של 15 סיגריות ביום שמשתמש בנוזל של סיגירה אלקטרונית בנפח 10 מ"ל לא יצטרך להחליף את בקבוק הנוזל של סיגירה אלקטרונית שלו למשך שבוע.

פירוש הדבר שבקבוק הנוזל של סיגירה אלקטרונית עם 30 מ"ל אמור להישאר בין 7-10 יום למכל סליל כפול טיפוסי, ובכל מקום בין 5-8 ימים למכשיר. 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?