טיפוח העור רק לנשים?!

תכשיר ביתי לעור הפנים

טיפוח העור רק לנשים זה דבר שקרה בעבר. במציאות העכשווית גם גברים רבים מגיעים לטיפול בעור שלהם באופן רציף וקבוע. 

טיפוח העור לגברים 

גברים רבים מודעים לצורך בטיפול בעור הפנים שלהם כי הם סובלים או סבלו מאקנה, לאור העובדה שהעור שלהם אינו נעים למגע ועקב חוסר החיוניות שלו.

במקרים רבים הדבר נובע מהזנחה של שנים ועקב העובדה שאדם זה נמצא בכל יום בשמש ולכן קיימת השפעה רבה של קרני השמש שחודרות פנימה לעור. 

כדי להעניק לעור חיוניות ובריאות, מבצעים שימוש בתכשירים ייעודיים לניקוי הפנים, לטיפול בשאריות של האקנה או מבצעים טיפול ייעודי למי שיש פצעים פעילים כדי לייבש אותם.

הקוסמטיקאית מטפלת בכל עור פנים בחומרים המתאימים לו תוך התחשבות באורח הפנים המצריך התאמה מרבית. מי שעובד בשמש חשוב שימרח קרם הכולל סנן uv  כמה פעמים לאורך היום, כדי למנוע השפעות הרסניות של השמש על עור הפנים.

הגעת הגברים למכוני היופי והטיפוח 

לפני כמה שנים הגברים הרגישו אי נוחות כשהגיעו למכוני היופי כיוון שכל הקהל באולם ההמתנה היו נשים. אך עם השנים גברים רבים הבינו את החשיבות הרבה של הטיפול בעור הפנים ולכן הבושה נעלמה וגם באולם המתנה מספרם של הגברים הוא בעלייה מתמדת.

גברים רבים הפכו זאת לעניין קבוע, כמו שהם מגיעים אחת לפרק זמן מסוים למספרה, כך הם מגיעים גם לקוסמטיקאית ויוצאים בהרגשה נפלאה. 

טיפוח העור לנשים 

הקוסמטיקאית מבצעת בעור הפנים של כל אישה ניקיון מהותי ולאחר מכן מורחת את הקרמים הנחוצים לכל אחת על מצבו של העור שלה וממליצה על תכשיר ביתי לעור הפנים. לנשים הבוגרות, היא משתמשת גם בקרמים מתאימים של אנטי איינג'ינג, כדי לעכב את הזדקנותו של העור. 

 בדקי בוסטרים לפנים באתר ג'ליקסיר

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

תביעה לפיצויים מגרמניה
Blog
משה יצחקוב

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה? מדריך מקוצר

ככל שעובר הזמן, עם השנים שמשכיחות את הכאב, גם ניצולי השואה מתמעטים והולכים. כידוע ניצולי השואה זכאים לקצבאות שונות הן מהממשלה הגרמנית והן ממשרד האוצר הישראלי. רבים מהניצולים אינם מנצלים את זכאותם זו מכיוון שאינם רוצים להכניס את עצמם ל'כאב

קרא עוד»
סכיני שף עם חריטה
Blog
משה יצחקוב

סכיני שף עם חריטה – צריך לדעת למי לפנות

מעוניינים לרכוש סכיני שף עם חריטה וזאת כדי להפתיע אדם קרוב או לחדש את כלי המטבח שלכם ולהפוך את העבודה במטבח להרבה יותר נוחה וחלקה מבחינתכם? כל שתצטרכו לעשות זה לוודא כי אתם פונים אל חנות אשר נחשבת למומחית בתחום

קרא עוד»
קורקינט חשמלי בזול
Blog
משה יצחקוב

קורקינט חשמלי בזול – קונים במקום הנכון

לא רוצים לשלם מחיר מופרז על קורקינט חשמלי? אם אתם רוצים לקנות קורקינט חשמלי בזול, עליכם להתחיל בכך שתבדקו היטב את האפשרויות הקיימות לרכישה בחנויות המובילות. זה משהו שאתם יכולים לעשות בקלות ובתוך זמן קצר כדי לברר טוב יותר את

קרא עוד»